آقای همایون شجریان، تو را به خدا بیایید و بگویید ما اشتباه کردیم!

آقای همایون شجریان، تو را به خدا بیایید و بگویید ما اشتباه کردیم!

آفتاب نیوز :

چند وقتی ست که همایون شجریان به همراه انوشیروان روحانی، آهنگساز مشهور ایرانی در آنسوی آب ها مشغول برگزاری تور کنسرت های خود هستند. رفتار همایون در کنسرت های داخلی اش همیشه دلبرانه بوده و نوعی نجابت خاص داشته که در کمتر کسی می توان دنبالش گشت.

از همان تخفیف ویژه به دانشجویان برای نشستن در دو ردیف اول تا جلوگیری از افزایش قیمت «کنسرت نمایش سی» که طی یک ماه در تهران برگزار شد، تمام کار های نیکی ست که از او به یاد داریم. همایون شجریان انسان معتبری ست و از خانواده ای اصیل پای به عرصه هنر گذاشته. خیلی خوشحالیم که دوباره به روی استیج بازگشته و تصاویری که از او مخابره میشود سرشار از حال خوب است. مگر می شود با انوشیروان روحانی همکاری کنی و یک پرفورمنس ایده آل خلق نکنی؟

اصل ماجرا چیست؟

اما به تازگی حواشی نه چندان جالبی درباره اجرا های او در سیدنی و لس آنجلس داغ شده. از اعداد عجیبی که بر روی بلیط ها نقش بسته که در واقع با یک حساب سرانگشتی کافی ست به سود خالص 400 هزار دلاری همایون شجریان فقط در یک اجرا برسیم. این عدد از حداقل 2000 تماشاچی او در سالن مشهور اپراهاوس شهر سیدنی به دست می آید. در واقع او و تیمش برای یک اجرا مبلغ هنگفتی را به جیب خواهند زد و البته که نوش جانشان، اما شاید قیمت 300 دلاری برای هم میهنان در سراسر دنیا روا نباشد.

اما درباره اجرای لس آنجلس باید گفت که ابهامات فراتر می رود. جایی که به ناگاه وب سایت متولی فروش بلیت خبر اتمام ظرفیت را می دهد و در صفحه اینستاگرامی همایون، وب سایتی دیگر برای خرید بلیت معرفی می شود! وب سایتی که قیمت های همان اجرا را بالاتر برده و بین 200 تا 2000 دلار به مشتریان ارایه می دهد!

اما ما فکر می کنیم شاید این اتفاق دسیسه ای باشد برای همایون و تیم محبوبش، اما خب حق داریم که دچار ابهامات گسترده باشیم. او قافله سالار موسیقی ما در این سال هاست و امیدواریم که حداقل یک نفر از تیم اجرایی اش بیاید و درباره همه این ابهامات شفاف سازی کند.

اما کاربران چه گفته اند؟

میترا: پول بلیطم را از کنسرت همایون شجریان پس گرفتم. حتما باید تفاوتی بین برخی هنرمندان باشه.

شفق: همچنان بحث روز ایرانیان در آمریکا. کنسرت همایون شجریان. کاش متولیان کنسرت اقلا پاسخگو باشند. بیان و بگن که اینجا چه خبره؟

کیجا: اگه به برخی دوستان بر نمیخوره یه اشاره ای به همایون شجریان بکنم! این عزیز موقع کنسرت که می شه تو یک ساعت تیکت های گرونش سولد آوت می شه. کاش می فهمیدم چرا این کسی که ندارد نشان از پدر رو حمایت می کنید؟

آقا همایون، تو را به خدا بیایید و بگویید ما اشتباه کردیم!

پارسی: من برای همایون بار ها پیام گذاشتم که درباره این اتفاقات توضیح بده.

هنرمند تنها: این ما هستیم که باید به هنرمندان بفهمونیم قدرت و احترامشون از مردم میاد پس در مقابل درد مردم بی تفاوت نباشن.

سیمین:، اما پیشنهاد می کنم مصاحبه همایون شجریان و عادل فردوسی پور رو ببینید، خیلی چیز ها دستتون میاد احتمالا.

هرمز: خیلی روی قشر خواننده و بازیگر حساب باز می کنید، خواننده که اولا برای دل خوش می خونه و مردم هم پول می دن صداش رو بشنون. البته کل دنیا همین هست وقتی یکی تو چشم میاد ازش انتظارات انسان های بزرگ منش رو دارن، یک آدم عادیه دیگه.

پدر: آخه چرا از همه توقع یکسان دارید. همایون ادعایی هم نداره این که برخی قصد تخریبش رو دارند اصلا درست نیست!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آقای همایون شجریان، تو را به خدا بیایید و بگویید ما اشتباه کردیم!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آقای همایون شجریان، تو را به خدا بیایید و بگویید ما اشتباه کردیم!"، کلیک کنید.