آماده جنگ فراگیر هستیم/ طرح بایدن درباره غزه مصرف انتخاباتی دارد

شیخ نعیم قاسم:

آماده جنگ فراگیر هستیم طرح بایدن درباره غزه مصرف انتخاباتی دارد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: اگر رژیم اسراییل خواسته باشد وارد جنگی فراگیر شود، ما برای آن آماده ایم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیر کل حزب الله لبنان در گفتگو با شبکه الجزیره اطهار کرد: هرگونه اقدام اسراییل در جهت توسعه جنگ علیه لبنان با خرابی و ویرانی و کوچاندن (صهیونیستها) در داخل سرزمین های اشغالی روبرو خواهد شد.

وی افزود: مقاومت آماده نبرد است و به اسراییل اجازه هیچ گونه پیروزی نخواهد داد.

شیخ نعیم قاسم تصریح کرد: تصمیم ما عدم توسعه جنگ است، اما اگر بر ما تحمیل شود، وارد آن خواهیم شد.

وی گفت: در دو ماه گذشته بار ها (برای لزوم متوقف کردن نبرد با صهیونیستها) تهدید شدیم ولی پاسخ ما این بود که جبهه لبنان به جبهه نوار غزه مرتبط است.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان اظهارداشت: سخن از عقب نشینی نیرو های زبده یگان «رضوان» وابسته به حزب الله از مرز های لبنان با فلسطین اشغالی نادرست است.

شیخ نعیم قاسم افزود: باتوجه به نوع نبرد کنونی، هنوز فقط بخش کمی از امکانات خود را به کار گرفته ایم.

وی درباره طرح پیشنهادی جو بایدن رییس جمهوری آمریکا برای آتش بس در نوار غزه و تبادل اسیران گفت: پیشنهاد های بایدن برای آرامش (اوضاع) بی اعتبار است و طرح آن برای مصرف داخلی انتخاباتی در آمریکا است.

شیخ نعیم قاسم اضافه کرد: آمریکا تصمیمی جدی برای متوقف کردن تجاوز اسراییل به نوار غزه ندارد.

حزب الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست های شهرک نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک های نزدیک مرز های لبنان خارج شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده جنگ فراگیر هستیم/ طرح بایدن درباره غزه مصرف انتخاباتی دارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده جنگ فراگیر هستیم/ طرح بایدن درباره غزه مصرف انتخاباتی دارد"، کلیک کنید.