آمریکا : تلاش برای آتش بس در غزه را ادامه می دهیم

آمریکا : تلاش برای آتش بس در غزه را ادامه می دهیم

به گزارش پیشتاز؛ وزارت خارجه آمریکا از همکاری با رژیم صهیونیستی، قطر و مصر برای دستیابی به توافق آتش بس در غزه خبر داد.

به گزارش پیشتاز، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد دستیابی به توافق آتش بس در غزه در کاهش تشدید تنش‌ها در مرزهای میان لبنان و اراضی اشغالی سهیم خواهد بود.

الجزیره نوشت وزارت خارجه آمریکا گفته که «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه این کشور با هیاتی اسرائیلی درباره اوضاع در شمال فلسطین اشغالی رایزنی خواهد کرد.

این وزارتخانه افزود: بلینکن با مقامات صهیونیست درباره تلاش‌ها برای آتش بس و آزادی اسرا رایزنی می‌کند.

وزارت خارجه آمریکا گفت ما تمایل خود را به راه حل دیپلماتیک برای درگیری‌های کنونی ابراز کردیم و خواهان رویکرد تشدید تنش در مرزهای «اسرائیل» و لبنان نیستیم.

پیش از این، برخی مسئولان آمریکایی اعلام کردند که پیامدهای جنگ میان رژیم صهیونیستی و حزب الله گسترده و ویرانگر خواهد بود. آنها اظهار داشتند، رژیم صهیونیستی به واشنگتن اطلاع داده است که در راستای آمادگی برای حمله احتمالی علیه حزب الله در حال برنامه‌ریزی برای انتقال منابع به شمال فلسطین اشغالی است.

این مسئولان در مصاحبه با شبکه آمریکایی سی ان ان اظهار داشتند احتمال جنگ میان رژیم صهیونیستی و حزب الله با از دست رفتن فرصت‌های دستیابی به توافق میان رژیم صهیونیستی و حماس رو به افزایش است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا : تلاش برای آتش بس در غزه را ادامه می دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا : تلاش برای آتش بس در غزه را ادامه می دهیم"، کلیک کنید.