اردوی دانشجویی نخستین طرح ملی «فن فرهنگ» در شیراز برگزار شد

اردوی دانشجویی نخستین طرح ملی «فن فرهنگ» در شیراز برگزار شد

پیشتاز/فارس مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی فارس از برگزاری اردوی دانشجویی اولین دوره طرح ملی «فنّ فَرهنگ» به منظور تببین پیشرفت‌های علمی صنعتی و فرهنگی کشور و تعامل و ارتباط نزدیک میان دانشجویان با مراکز فناورانه علمی صنعتی کشور در شیراز خبر داد.

امیررضا خرم‌دل در گفت‌وگو با خبرنگار پیشتاز، با اعلام این مطلب گفت: در این اردو که به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد، جمعی از دانشجویان رشته مدیریت موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی زند شیراز از شرکت‌های صنایع غذایی شهرک صنعتی بزرگ شیراز بازدید کردند.

وی افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۳ در زمینه اهمیت تولید داخلی و همچنین شعار سال امسال که جهش تولید با مشارکت مردم انتخاب شده است، مسئله ارتباط صنعت با دانشگاه در جهت پیشبرد اهداف تولید و صنعت بیش از پیش حائز اهمیت است.

خرمدل، بازدیدهای علمی دانشجویان همراه اساتید را یکی از ابتدایی‌ترین اقدامات برای توجه به رونق تولید دانست و افزود: چنانچه بتوانیم از این طریق شناخت و درک مناسبی در خصوص چالش‌ها و مشکلات صنعتی در بین دانشجویان ایجاد کنیم، می‌توانیم امید به رفع بخشی از این مشکلات داشته باشیم.

وی یادآور شد: سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان فارس در صورت همکاری بیشتر نهادهای علمی، صنعتی و فناور، دانشگاه‌های استان و دستگاه‌های اجرایی آمادگی برگزاری اردوهای تخصصی علمی بیشتری را داراست.

مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی فارس اظهار کرد: طرح ملی فن فرهنگ با هدف تببین پیشرفت‌های علمی، صنعتی و فرهنگی کشور و تعامل و ارتباط نزدیک میان دانشجویان با مراکز فناورانه علمی صنعتی کشور، برای اولین بار در سطح جهادهای دانشگاهی کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ برگزار شده است.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اردوی دانشجویی نخستین طرح ملی «فن فرهنگ» در شیراز برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اردوی دانشجویی نخستین طرح ملی «فن فرهنگ» در شیراز برگزار شد"، کلیک کنید.