از سرویس دهی شبانه تا افزایش حرکت قطارها در خط یک مترو در ایام ارتحال امام خمینی (ره)

از سرویس دهی شبانه تا افزایش حرکت قطارها در خط یک مترو در ایام ارتحال امام خمینی (ره)

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت سی و پنجمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و به منظور ارایه خدمات مناسب به زایران و شرکت کنندگان در مراسم ارتحال، متروی تهران از شامگاه 13 خرداد تا پایان مراسم در روز 14 خرداد، خدمات رسانی ویژه ای را ارایه خواهد کرد.

به گزارش پیشتاز، محمدنژاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی، اعلام کرد: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است تا با به کارگیری تمام توان خود، خدمات مناسبی را به شهروندان ارایه کند و در مناسبت های خاص ملی و مذهبی به عنوان یک وسیله ایمن و سریع، تسهیل کننده تردد مردم باشد.

وی با بیان اینکه خدمات رسانی متروی تهران همه روزه در ساعت 22 پایان می یابد، اما در شامگاه امروز یکشنبه 13 خرداد به منظور تسهیل در جابه جایی زایران و مسافران محترم، سرویس دهی شبانه «حرم تا حرم» ادامه خواهد داشت، افزود: سرویس دهی شبانه از ایستگاه شهرری تا ایستگاه حرم مطهر امام خمینی (ره) با فاصله حرکت 30 دقیقه از ساعت 22 تا 5 صبح روز 14 خرداد اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه از افزایش اعزام قطار در این روز به ویژه در خط یک مترو که در مجاورت حرم مطهر قرار دارد، خبر داد و تصریح کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و زایران، فاصله حرکت قطارهای خط یک متروی تهران در روز دوشنبه 14 خرداد تا ساعت 14 به حداقل می رسد.

محمدنژاد در خصوص رایگان بودن خدمات مترو هم زمان با برگزاری مراسم ارتحال امام راحل نیز گفت: سرویس دهی در روز 14 خرداد از ساعت 5 صبح تا پایان مراسم در تمامی خطوط و بعد از آن تا پایان بهره برداری در ایستگاه حرم مطهر امام خمینی (ره)، رایگان است.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی با اشاره به اینکه متروی پرند در این روز به منظور ارایه خدمات حداکثری به زایران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، سرویس دهی ندارد، افزود: در پایان مراسم، شرکت بهره برداری متروی تهران آمادگی دارد تا در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق العاده اقدام کند تا تمام مسافران به راحتی از حرم مطهر به سمت مقاصد خود جابه جا شوند.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از سرویس دهی شبانه تا افزایش حرکت قطارها در خط یک مترو در ایام ارتحال امام خمینی (ره)" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از سرویس دهی شبانه تا افزایش حرکت قطارها در خط یک مترو در ایام ارتحال امام خمینی (ره)"، کلیک کنید.