استقبال از «گارفیلد» در اولین هفته فروش/ یک فیلم خانوادگی

استقبال از «گارفیلد» در اولین هفته فروش/ یک فیلم خانوادگی

به گزارش خبرگزاری پیشتاز انیمیشن «فیلم گارفیلد» محصول سونی در اولین آخر هفته اکرانش در بازار جهانی، فروشی 22 میلیون دلاری را ثبت کرد. این در حالی است که فیلم تنها در 18 بازار پخش خود را شروع کرده که به معنی 35 درصد از بازار بین المللی آن است و از همه اینها باید نتیجه گرفت که آغاز نمایش آن شروع امیدوارکننده ای برای یک فیلم خانوادگی را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری پیشتاز به نقل از ورایتی،«فیلم گارفیلد» تا 24 ماه می در آمریکا و کانادا اکران نمی شود و برای اولین اکران آن در آمریکای شمالی فروشی 35 میلیون دلاری پیش بینی می شود. این در حالی است که هم زمان پیش درآمد «مکس دیوانه» یعنی «فیوریوسا» جورج میلر هم اکران خود را شروع می کند.

در بازار بین المللی «فیلم گارفیلد» با 3.2 میلیون دلار از فروش 5 روزه خود در اسپانیا، بیشترین فروش را ثبت کرده و پس از آن برزیل با 2.2 میلیون دلار، ایتالیا با 1.6 میلیون دلار و پرو با 1.3 میلیون دلار به استقبال این گربه رفته اند.

گفته شده فروش اولیه این فیلم 76 درصد بالاتر از فیلم دوستانه «دی سی لیگ سوپر حیوانات خانگی» است که در نهایت 113 میلیون دلار در سطح بین المللی به دست آورد و 41 درصد بیشتر از «گربه چکمه پوش: آخرین آرزو» است که فروشش را به آرامی شروع کرد اما در نهایت 295 میلیون دلار در سطح بین المللی به دست آورد.

«گارفیلد» قرار است در طول تابستان در مناطق کلیدی بین المللی عرضه شود.

کریس پرت صداپیشه اصلی «فیلم گارفیلد» در نقش گربه نارنجی معروفی حرف می زند که از دوشنبه ها متنفر است و لازانیا را دوست دارد. داستان این فیلم با تمرکز بر گارفیلد و سگی که دوستش است، درباره ملاقات شانسی او با پدر گمشده اش است؛ یک گربه خیابانی ژولیده به نام ویک که سامویل ال. جکسون صداپیشگی آن را انجام داده و این 2 مجبور می شوند زندگی راحت خود را کنار بگذارند و به ویک بپیوندند و در یک دزدی بزرگ به او کمک کنند.

دیگر صداپیشگان این فیلم شامل هانا وادینگهام، نیکلاس هولت، برت گلدشتاین و بوون یانگ هستند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال از «گارفیلد» در اولین هفته فروش/ یک فیلم خانوادگی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال از «گارفیلد» در اولین هفته فروش/ یک فیلم خانوادگی"، کلیک کنید.