اسراییل جنگ را در 3 جبهه می بازد

اسراییل جنگ را در 3 جبهه می بازد

روزنامه عبری نوشت، رژیم صهیونیستی جنگی که مدت هاست وارد آن شده را در سه جبهه خواهد باخت.

به گزارش پیشتاز، «یوسی ملمان» تحلیلگر اطلاعاتی و استراتژیک صهیونیست در مقاله ای وضعیت نظامی رژیم صهیونیستی در نوار غزه، کرانه باختری اشغالی و جبهه لبنان را مورد بحث قرار داد.

ملمان در این مقاله که در روزنامه هاآرتص منتشر شد، گفت فعالیت حزب الله در مقایسه با رژیم اسراییل از پیشرفت و پیچیدگی بیشتری برخوردار است.

وی معتقد است که «خطر جنگ سوم در لبنان در حال افزایش است و پایان جنگ در غزه به معامله مبادله اسیران خواهد انجامید و همچنین صلح را، گرچه موقت، در جبهه حزب الله به ارمغان خواهد آورد.»

او بر اهمیت سازش با حماس تاکید کرد، حتی اگر این امر ضعف اسراییل تلقی شود.

وی گفت قطعا این امر، خشم راست افراطی اسراییل را خواهد برانگیخت.

این تحلیلگر اسراییلی در جمع بندی مقاله خود نوشت اسراییل و ارتشش در دو جبهه اصلی در شمال فلسطین اشغالی و غزه، و در جبهه سوم و فرعی یعنی در کرانه باختری جنگ را می بازند.

وی خاطرنشان کرد که رژیم اسراییل از اعتراف به این واقعیت اجتناب می کند و آنها خود را فریب می دهند که در ایجاد کودتایی که آنها را به پیروزی می رساند موفق خواهند شد.

ملمان افزود: «این خودفریبی تنها متعلق به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر نیست که در عوامفریبی معمولی خود به پیروزی کامل اعتقاد دارد».

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسراییل جنگ را در 3 جبهه می بازد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسراییل جنگ را در 3 جبهه می بازد"، کلیک کنید.