اغفال دختران جوان به بهانه ازدواج – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

اغفال دختران جوان به بهانه ازدواج - خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری پیشتاز، سردار علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: چندی قبل مرد میان سالی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، ساکن یکی از شهرهای مرکزی ایران هستم، دختر جوانم به بهانه خرید از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشت؛ در ادامه متوجه شدم که او با مرد خلافکاری ارتباط داشته و پس از اینکه اغفال شده برای ازدواج به تهران فرار کرده است.

وی افزود: پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده تیمی از کارآگاهان وارد عمل شدند و با اقدامات گسترده اطلاعاتی متوجه شدند دختر جوان پس از اینکه با اتوبوس خود را به ترمینال رسانده است، مرد میان سالی به دنبالش آمده است و با یکدیگر به مکان نامشخصی رفتند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی، با بازبینی دوربین های مداربسته ترمینال و اقدامات اطلاعاتی هویت مرد را شناسایی کردند و متوجه شدند که او دارای سوابق متعدد کیفری است که همین سرنخ کافی بود تا متهم در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

رییس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: کارآگاهان در این شاخه از اقدامات ویژه علمی رفتند و مخفیگاه آن مرد را در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی های لازم با مرجع قضایی متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی افزود: متهم خیلی زود هدف تحقیق قرار گرفت و در جریان بازجویی ها صراحتاً به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان در فضای مجازی به قصد سوءاستفاده با شگرد وعده های دروغین ازدواج در تهران اعتراف کرد و 5 دختر جوان دیگر که همگی از شهرهای مختلف کشور هدف اغفال قرار گرفته بودند شناسایی شدند و از مرد شیطان صفت شکایت کردند.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرایم دیگر و شناسایی سایر شکات در اختیار اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اغفال دختران جوان به بهانه ازدواج – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اغفال دختران جوان به بهانه ازدواج – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.