افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد

افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد

پیشتاز/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی از افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر شهرستان با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور خبر داد.

عباس گودرزی در گفت وگو با پیشتاز، اظهار کرد: طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد 5 شنبه، 24 خردادماه با حضور میر هاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت هایی که برای خدمت به جامعه بازنشستگان و کارگران در نظر گرفته شد، توسعه زیرساخت های درمانی شهرستان بروجرد بود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس بیان کرد: در گذشته، بیمارستان کوثر با مساحتی حدود 6000 مترمربع استانداردهای درمانی را نداشت. با پیگیری های مستمر و مساعدت سازمان تامین اجتماعی، این پروژه با سه برابر ظرفیت و ایجاد استانداردهای درمانی شروع شد. اکنون پروژه 100 درصد تکمیل و تجهیز شده است.

گودرزی ادامه داد: طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد با زیربنای بالغ بر 13 هزار مترمربع و اعتبار بالغ بر 350 میلیارد تومان احداث شده است، تخت های بستری از 32 تخت به 96 تخت افزایش یافت.

وی اضافه کرد: با پیگیری ها و مساعدت سازمان تامین اجتماعی کشور تجهیزات پزشکی خریداری و به بیمارستان انتقال یافته است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: علاوه بر بیمارستان و تجهیزات، پلی کلینیک تخصصی بیمارستان کوثر با بیش از چهار هزار مترمربع وسعت و 22 اتاق معاینه و کلینیک قلب و گوارش و زنان زایمان و دندانپزشکی با تجهیزات پیشرفته خدمات سرپایی را ارایه می دهد.

گودرزی ادامه داد: وسعت پلی کلینیک بیمارستان کوثر بعد از اجرای طرح توسعه بیش از 12 برابر درمانگاه فعلی افزایش داشته است.

وی یادآور شد: هم زمان با افتتاح، فاز دوم پروژه آغاز خواهد شد و نوسازی و مقاوم سازی ساختمان قبلی بیمارستان با هماهنگی انجام شده کارش آغاز خواهد شد. این اقدام در راستای افزایش سرانه درمانی بروجرد نقش بسزایی خواهد داشت.

نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار کرد: این پروژه برای افزایش ظرفیت درمان شهرستان و تسهیل امور درمانی بازنشستگان و کارگران نقش بسزایی خواهد داشت.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد"، کلیک کنید.