افزایش 30 درصدی بهای خدمات مراکز فرهنگی و هنری شهرداری تهران

افزایش 30 درصدی بهای خدمات مراکز فرهنگی و هنری شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران بهای خدمات استفاده از مراکز فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برای سال جدید را تصویب کردند.

به گزارش پیشتاز، اعضای شورای شهر تهران بررسی لایحه افزایش تعرفه خدمات استفاده از مراکز فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در سال 1403 را روی میز بررسی قرار دادند و نرگس معدنی پور رییس کمیسیون در تشریح جزییات این لایحه گفت: دو کمیسیون فرهنگی و بودجه در جلسه مشترک نسبت به تعیین بهای خدمات اقدام کردند که بر این اساس مقرر شد با استناد به قوانین بالادستی بهای خدمات مراکز فرهنگی و هنری وابسته به سازمان فرهنگی و هنری از ابتدای سال جاری در قالب پهنه بندی مشخص شود.

وی با بیان اینکه بهای خدمات آموزشی نیز براساس دو شاخص پهنه بندی و سطح بندی مشخص می شود، اظهار کرد: به طور کلی بهای خدمات آموزشی و خدماتی مراکز فرهنگی و هنری وابسته به سازمان فرهنگی و هنری حدود 30 درصد افزایش خواهد داشت.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه برای گروه های خاص تخفیف در نظر گرفته شده است، گفت: همچنین سازمان فرهنگی هنری می بایست خدمات خاصی به افراد دارای معلولیت ارایه دهد.

به گزارش پیشتاز، اعضای شورای شهر پیشنهاد دادند که همه تخفیف ها به طور میانگین 50 درصد باشد و برای سالمندان، خانواده شهدا، کارکنان و بازنشستگان شهرداری استفاده از این مراکز رایگان خواهد بود.

اعضای شورای شهر تهران در نهایت بهای خدمات استفاده از مراکز فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران را تصویب کردند.

شعبانی جایگزین جاوید در کمیسیون ماده 14 شد

همزمان با دویست و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران همچنین لایحه شهردار تهران در خصوص معرفی اعضای کمیسیون ماده 14 آیین نامه معاملات شهرداری تهران مورد بررسی در صحن شورا قرار گرفت که در همین راستا محمد آخوندی، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: این آیین نامه دارای کمیسیونی مرکب از معاون مالی و اداری شهرداری تهران و دو نفر عضو عالی مقام شهرداری است که به پیشنهاد شهردار و تصویب انجمن شهر برای عضویت در این کمیسیون تعیین می شود؛  از این رو به پیشنهاد شهردار تهران، عباس شعبانی، جایگزین علیرضا جاوید خواهد شد.

در ادامه مهدی اقراریان، عضو شورا نیز در طرح سوالی گفت: زمانیکه در مورد افراد مباحثی مطرح می شود و قرار است نسبت به آن شخص رای گیری شود؛ فرد مذکور باید در جلسه صحن حاضر باشد. اما امروز صحن برای فردی رای گیری می کند که در این جلسه غایب است. مضاف بر اینکه ماههاست این شخص در کسوت معاونت امور مناطق شهرداری تهران در صحن حضور نیافتند.

به گزارش پیشتاز، نهایتا پس از بحث و بررسی عباس شعبانی با 14 رای موافق به عنوان عضو کمیسیون ماده 14 آیین نامه معاملات شهرداری تهران انتخاب شد.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 30 درصدی بهای خدمات مراکز فرهنگی و هنری شهرداری تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 30 درصدی بهای خدمات مراکز فرهنگی و هنری شهرداری تهران"، کلیک کنید.