الحوثی: وحشی گریِ آمریکا در حمایت از اسراییل به حدی است که دانشجویان را سرکوب می کند

الحوثی: وحشی گریِ آمریکا در حمایت از اسراییل به حدی است که دانشجویان را سرکوب می کند

عبدالملک بدرالدین الحوثی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی دست به جنایات فجیعی در نوار غزه از نسل کشی فلسطینی ها تا مثله کردن پیکرهای آنها زده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی امروز پنجشنبه خود تاکید کرد: هیچ کجای دنیا فجیع تر از جنایاتی که رژیم صهیونیستی در حق ساکنان نوار غزه مرتکب شده به وقوع نپیوسته است. این رژیم اقدام به مثله کردن پیکر های فلسطینی ها و سرقت اعضای بدن آنها در گور های دسته جمعی کرده است. این گور ها به تازگی در داخل بیمارستان ناصر کشف شده اند.

وی در ادامه افزود: دشمن صهیونیستی بیمارستان های نوار غزه را به گور های دسته جمعی تبدیل کرده و با خون سردی کامل دست به کشتار کادر درمان و بیماران می زند. صهیونیست ها از صدا های ضبط شده درخواست کمک و فریاد های کودکان که از پهپاد ها پخش می شود استفاده می کنند تا فلسطینی ها را به محل مورد نظر کشانده و آنها را هدف قرار دهند.

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: دشمن صهیونیستی از تمام راه های مختلف برای نسل کشی ملت فلسطین از جمله گرسنه نگه داشتن آنها و گسترش بیماری های واگیردار در نوار غزه استفاده کرده است.

وی در ادامه افزود: این جنایات رژیم صهیونیستی و کشتار و ویرانی در غزه با حمایت تمام قد آمریکا صورت می گیرد. این کشور در محاصره نوار غزه، گرسنه نگه داشتن ساکنان این باریکه، کشتار آنها و جنایت نسل کشی شریک است.

عبدالملک الحوثی تصریح کرد: دشمن صهیونیستی تلاش دارد از به اصطلاح اعیاد یهودیان برای حمله به مسجدالاقصی و تعرض به این مسجد و نمازگزاران فلسطینی سوء استفاده کند. در کرانه باختری نیز شاهد عملیات بی سابقه مصادره اراضی فلسطینی ها توسط دشمن صهیونیستی طی 30 سال گذشته هستیم. تجاوزات صهیونیست ها در این منطقه به صورت روزانه انجام می شود.

وی اضافه کرد: عنوان یهودستیزی در کشور های غربی تنها زمانی استفاده می شود که مساله به دشمن صهیونیستی مرتبط باشد. در آلمان قصد دارند قانونی تصویب کنند که صرف انتقاد از دشمن صهیونیستی یهودستیزی تلقی شود. هر کس که خواهان توقف نسل کشی فلسطینی ها باشد در غرب به عنوان یهودستیز معرفی می شود. حتی برخی افراد در داخل مجلس نمایندگان آمریکا بمباران ملت فلسطین با بمب های هسته ای را تایید کردند.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: تمام حقوقی که آمریکایی ها در قبال دانشجویان دانشگاه های این کشور قایل بودند بعد از درخواست برای توقف نسل کشی فلسطینی ها از بین رفت. دولت آمریکا امروزه دانشگاه های این کشور را به پادگان تبدیل کرده و دانشجویان را دستگیر می کند.

عبدالملک بدرالدین الحوثی در پایان گفت: رییس جمهور و مقامات آمریکایی معترضان در دانشگاه های این کشور را تهدید به برکناری و اخراج کرده اند. آمریکایی ها حتی به قانون ها و شعار های خود در خصوص دموکراسی و آزادی بیان نیز پایبند نیستند. وحشی گریِ آمریکا در حمایت از اسراییل به جایی رسیده که هرگونه تجمع مسالمت آمیز ضداسراییلی در داخل آمریکا را با سنگ دلی سرکوب می کند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحوثی: وحشی گریِ آمریکا در حمایت از اسراییل به حدی است که دانشجویان را سرکوب می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحوثی: وحشی گریِ آمریکا در حمایت از اسراییل به حدی است که دانشجویان را سرکوب می کند"، کلیک کنید.