اوزونیدیس: شاید فرودگاه سیرجان برای تیم رقیب باز می شود نه ما!

اوزونیدیس: شاید فرودگاه سیرجان برای تیم رقیب باز می شود نه ما!

پیشتاز/کرمان سرمربی گل گهر سیرجان می گوید از این که تیم حریف با پرواز مستقیم به سیرجان می رسد متعجب شده است.

به گزارش پیشتاز، مارینوس اوزونیدیس در نشست خبری قبل از دیدار برابر شمس آذر قزوین در هفته بیست وششم لیگ برتر اظهار کرد: مثل گذشته با یکسری بازیکن مصدوم روبرو هستیم که باید ببینیم تا فردا چه می شود. حتماً می خواهیم در بازی فردا پیروز شویم اما خب به بازی حذفی هم فکر می کنیم. در مورد دو سه بازیکن باید ببینیم در تمرین چه شرایطی را دارند که شروع کنند یا خیر.

وی گفت: برخی چیزها خیلی مهم است. برای من عجیب است که چرا فقط ما فردا بازی می کنیم؟ ما بازی حذفی و بازی با مس رفسنجان داشتیم ولی یک روز از همه تیم ها کمتر استراحت کردیم. چرا؟ برای اینکه آخر فصل، یک روز خیلی مهم است. فعلا شرایط این گونه است. ما سعی می کنیم که نسبت به این شرایط برنامه ریزی کنیم.

اوزونیدیس ادامه داد: برخی مسایل برای من عجیب بوده که شنیدم تیم حریف مان مستقیم با پرواز به سیرجان می آید. شاید فرودگاه اینجا برای تیم رقیب باز می شود نه برای ما.

سرمربی گل گهر در مورد عملکرد بهنام برزای در پست غیرتخصصی خود و زمان بازگشت مسیح زاهدی و آرتا به ترکیب گل گهر گفت: آرتا که هنوز آماده نیست و مسیح باید ببینم در تمرین چگونه است و امیدوارم که آماده باشد. با برزای هم مشکلی نداریم چون در هر پستی بازی کند بهترین خود را ارایه می کند. در مورد مسیح باید ببینیم شرایطش در تمرین چگونه است و تصمیم گیری کنیم برای اینکه از اول شروع کند و به آمادگی کامل برسد.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوزونیدیس: شاید فرودگاه سیرجان برای تیم رقیب باز می شود نه ما!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوزونیدیس: شاید فرودگاه سیرجان برای تیم رقیب باز می شود نه ما!"، کلیک کنید.