باز هم استقلال باز هم فصل یارگیری و باز هم تغییرات مدیریتی

باز هم استقلال باز هم فصل یارگیری و باز هم تغییرات مدیریتی

آفتاب نیوز :

در طول سال های گذشته همواره با نگاهی به تیم های قهرمان در لیگ برتر می توان به وضوح دریافت آن دسته از باشگاه هایی موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اند که در تابستان و در فصل یارگیری پیش از شروع مسابقات نفرات مورد نظر کادر فنی شان را جذب کنند.

نقل و انتقالات 2 عامل مهم و تاثیرگذار را باید به همراه داشته باشد تا یک تیم فوتبال حرفه ای موفق عمل کند.

اول اینکه تیم فوتبال باشگاه باید سرمربی مشخص و معین داشته باشد. با این تضمین که بداند فصل آینده در تیمش می خواهد فعالیت کند که با اظهارات اخیر نکونام درباره برنامه ریزی برای تمدید قرارداد ها به نظر می رسد از این بابت تا حد زیادی مطمین است.

دوم اینکه باشگاه باید با یک مدیر مقتدر و همراه و همسو با کادر فنی به فکر یارگیری برای شروع پرقدرت تر فصل آینده لیگ برتر باشد. اتفاقی که در سال های گذشته کمتر و شاید اصلاً شاهد آن نبودیم مگر در لیگ برتر بیست و یکم و فصل نقل و انتقالاتی پیش از شروع فصل که فرهاد مجیدی با کسب اطمینان خاطر از کادر مدیریتی باشگاه لیست مورد نظرش برای حضور هرچه پرقدرت تر در فصل جدید را در اختیار کادر مدیریتی باشگاه قرار داد و در نهایت با خرید هایی که انجام داد توانست رکورد های عجیب و غریبی را در لیگ برتر به نام استقلال به ثبت برساند و پس از حدود یک دهه بار دیگر جام قهرمانی را برای این تیم به ارمغان بیاورد.

اما با نگاهی به سال های قبل و بعد از آن به وضوح می توان دید که در فصل نقل و انتقالات یا مربی درست و حسابی نمی دانسته که فصل آینده در تیم می ماند یا نه، یا مدیرعامل در شرف تغییر بوده و یا بعداً عوض شده و یا هر دوی این اتفاقات همزمان با هم رخ داده که در نهایت باعث شد استقلال بعد از قهرمانی در لیگ برتر دوازدهم در طول سال های پس از آن قهرمانی، همواره دستخوش اشتباهات این چنینی در فصل مهم نقل و انتقالات پیش فصل شده باشد.

قطعاً مالکان جدید باشگاه استقلال باید به این موضوع مهم واقف باشند یا لااقل پیشکسوتان باشگاه استقلال در این باره در مصاحبه هایشان به آن ها یادآور شوند که اهمیت فصل نقل و انتقالات برای یک تیم لیگ برتری در فوتبال حرفه ای بسیار زیاد است. تا آنجا که ممکن است کمی تعلل در جذب نفرات مورد نظر کادر فنی و یا عدم تقویت بخش هایی مثل خط دفاع هافبک حمله و حتی دروازه بان ممکن است در طول رقابت های تورنمنت طولانی مدت لیگ برتر یک بخش از تیم را با مشکل مواجه کرده و در نهایت همان باعث از دست رفتن عنوان قهرمانی برای تیمشان بشود.

مالکان جدید باشگاه استقلال قطعا اگر تصمیم دارند فردی را به عنوان مدیرعامل باشگاه معرفی کنند باید هرچه سریعتر این کار را انجام بدهند تا از همین فردا کلید یارگیری برای فصل آینده همراه با سرمربی لیگ برتر بیست و چهارم تیم استقلال را بزنند. در غیر این صورت باز هم باید شاهد تجمع هواداران مقابل ساختمان باشگاه استقلال و یا مسایلی از این دست باشیم که در نهایت ممکن است آه و افسوس پایان فصل لیگ برتر بیست و چهارم را برای طرفداران این تیم به همراه داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باز هم استقلال باز هم فصل یارگیری و باز هم تغییرات مدیریتی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باز هم استقلال باز هم فصل یارگیری و باز هم تغییرات مدیریتی"، کلیک کنید.