بزرگداشت زنده یاد سید شکراله طاهری خرم آبادی برگزار می شود

بزرگداشت زنده یاد سید شکراله طاهری خرم آبادی برگزار می شود

به گزارش پیشتاز لرستان ، نشست هماهنگی برگزاری آیین بزرگداشت روحانی برجسته «حجت الاسلام والمسلمین سید شکرالله طاهری خرم آبادی» با حضور حجت الاسلام عابدین درویش پور، رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان، مدیرکل و معاون فرهنگی این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه اعظم روانشاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن تاکید بر ابعاد شاخص وجودی این روحانی جلیل القدر اظهار کرد: مهمترین بُعد آن عالم ربانی که در بین تمامی مردم استان لرستان، شناخته شده و دارای اهمیت بوده وجهه مردمی بودن ایشان است که در این راستا به عنوان یک روحانی تمام عیار شناخته شده هستند؛ بنابراین لازم است مراسمی در شان و شخصیت والای این بزرگوار برگزار شود.

وی بیان کرد: در همین راستا نیاز است تمامی نهادها و دستگاه های فرهنگی پای کار آمده تا بتوانیم ابعاد مختلف شخصیتی ایشان را برای جامعه و به ویژه نسل جوان و نوجوان به خوبی، تبیین کنیم.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد که آیین گرامی داشت این روحانی عالی قدر در تیرماه سال جاری همزمان با اولین سالگرد ایشان برگزار شود.

یادآور می شود حجت الاسلام طاهری حجت الاسلام سیدشکرالله طاهری از مدرسین حوزه علمیه خرم آباد بود که سال ها توفیق اقامه نماز جماعت در مساجد مختلف از جمله حضرت موسی بن جعفر (ع)، جامع و آراسته در مرکز شهر و بازار خرم آباد، حضور در جلسات روضه و عزاداری حضرت سیدالشهدا(ع) و اعزام به عنوان روحانی کاروان های حج و زیارت را بر عهده داشت که در 88 سالگی به لقاءالله پیوست.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگداشت زنده یاد سید شکراله طاهری خرم آبادی برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگداشت زنده یاد سید شکراله طاهری خرم آبادی برگزار می شود"، کلیک کنید.