بوشهر جبهه پیشتاز و خط مقدم عرصه های پیشرفت است – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

بوشهر جبهه پیشتاز و خط مقدم عرصه های پیشرفت است - خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پیشتاز، حجت الاسلام حامد تقدیری ظهر یکشنبه در نشست با مسوولان استان بوشهر اظهار کرد: دولت سیزدهم تلاش جدی و عزمی جهادی برای رفع مشکلات مردم در نقاط مختلف داشت و طرح ها و برنامه های متنوعی در این زمینه اجرا شد.

وی اضافه کرد: نکته ای که ما خادم مردم هستیم در جان مسوولان دولت سیزدهم است و تلاش کردند حتی یک روز هم از دست ندهند در واقع فعالیت ها آنها به سال ها و سنوات مسیولیتی نیست بلکه هر قدر در توان دارند خدمت می کنند.

رییس ستاد ملی روایت پیشرفت با اشاره به اینکه ستاد ملی روایت پیشرفت، روایت گر خبرهای خوب دولت است چون پیشرفت ها در عرصه های مختلف مشاهده می شود خاطرنشان کرد: خیلی از رشد و تعالی به همت جوانان و مردانی انجام شده که به یک امید و شوری وارد میدان شدند و با بالا زدن آستین ها کارهای مهمی رقم زده اند.

وی این طرح های موفقیت آمیز جوانان را در حوزه های مختلف فضایی، معادن، صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی، دریایی، صادرات، تجارت، دیپلماسی و دیگر عرصه ها دانست و تصریح کرد: این پیشرفت ها هر کدام روایت های بسیار زیاد و جدی دارد و در 45 سال گذشته مقدار زیادی روایت به جوانان سازندگان گام دوم انقلاب بدهکار هستیم که امید می رود این مهم محقق شود.

تقدیری با بیان اینکه این استان در عرصه های مختلف نقش مهم و تاثیرگذاری داشته اند، اظهار داشت: روایت پیشرفت که روایت مردمان مجاهد و مقاوم است یکی از برنامه های ما امید آفرین در راستای جهاد تبیین است.

وی بوشهر را استان مردمان مجاهد و مقاوم دانست و تصریح کرد: این استان علمدار روایت های پیشرفت در عرصه های مختلف است.

رییس ستاد ملی روایت پیشرفت، با بیان اینکه این ستاد یادگار رییس جمهور شهید، آیت الله رییسی است گفت: تاکیدات رییس جمهور شهید بر اعزام به استان های با برکت و روایت های مردم عزیز در همه عرصه ها از جمله صنعتی، تعلیم، تربیت، حوزه های عمرانی، تولیدی و مقاومتی بود و در این راستا بوشهر پیشتاز این عرصه ها محسوب می شود.

تقدیری شهدای مقاومت استان بوشهر را نمونه بارز علمدار حوزه مقاومت دانست و بیان کرد: شهید رییس علی دلواری علمدار عرصه مقاومت و مردان بزرگی که در عرصه صنعت دارند همت می کنند و شاهد روایت های خوبی در این عرصه هستیم.

وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم تحول شگرف و مهمی در عرصه های مختلف حرکت و رشد تعالی ایجاد شد، گفت: استان بوشهر فقط رشد و پیشرفت آن برای بوشهری ها نیست بلکه برای همه استان ها و نظام اسلامی ایران و حتی برای همه مستضعفان جهان است.

رییس ستاد ملی روایت پیشرفت، با بیان اینکه استان بوشهر یک جبهه پیشتاز و خط مقدم عرصه های پیشرفت و پیشران است اضافه کرد: مردان و زنان پیشرانی که در عرصه های مختلف پیشرفت استان بوشهر قرار دارند کمک می کنند تا پیشرفت ها تسریع شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بوشهر جبهه پیشتاز و خط مقدم عرصه های پیشرفت است – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بوشهر جبهه پیشتاز و خط مقدم عرصه های پیشرفت است – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.