بیانی: پرسپولیس و استقلال برای ما فرقی نمی کنند/ ذوب آهن شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کند

بیانی: پرسپولیس و استقلال برای ما فرقی نمی کنند ذوب آهن شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کند

مربی تیم نساجی مازندران گفت: برابر تیم با قدمت ذوب آهن برنده شدیم که از مدیریت تا کادر فنی شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کنند.

شاهرخ بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز، درباره دومین پیروزی متوالی نساجی مازندران و بهبود شرایط این تیم در جدول اظهار کرد: همه بازی های نساجی سخت است و بازی آسانی تا پایان فصل نداریم. خوشبختانه از سه بازی سخت با سپاهان، تراکتور و ذوب آهن 7 امتیاز گرفتیم و به رده سیزدهم رسیدیم. بچه های تیم به خودباوری رسیدند، ساکت الهامی هم به عنوان سرمربی نکات لازم را به تیم گوشزد کرد و حالا که نتایج خوبی گرفتیم برای تداوم آن باید برابر دیگر حریفان هم با هدف کسب حداکثر امتیاز بازی کنیم تا در لیگ برتر باقی بمانیم. موظف به فداکاری برای مردم قایم شهر هستیم تا نساجی در لیگ برتر بماند. این مردم لیاقت آن را دارند، چون کشتی و نساجی زندگی این مردم هستند.

هدف نساجی ماندن در لیگ برتر است

وی ادامه داد: رضا حدادیان مالک تیم کم و کسری نگذاشته و امکانات کافی در اختیار تیم بوده است. بازیکنان از همه نظر تامین هستند. برای بازی با پرسپولیس شرایط بسیار حساسی داریم. هر دو تیم نیاز به 3 امتیاز دارند. پرسپولیس در کورس قهرمانی است و ما هم برای اینکه خیال مان برای ماندن در لیگ برتر آسوده تر شود، باید ببریم. پوین مثبتی که ما داریم حمایت هواداران مان در بازی خانگی با پرسپولیس است. هدف نساجی ماندن در لیگ برتر است و دو هفته بعد از بازی با پرسپولیس هم میزبان استقلال هستیم. در آن دیدار هم با همه وجود بازی می کنیم تا 3 امتیاز را بگیریم. هدف ما حفظ تیم است و اصلاً مهم نیست که استقلال و پرسپولیس با توقف مقابل ما چه وضعیتی در مسیر قهرمانی پیدا می کنند. بچه های ما از زمانی که سوت شروع بازی زده می شود تا وقتی که سوت پایان بازی را می زنند باید بجنگند و یک لحظه هم از حریف غافل نشوند.

ذوب آهن شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کند

مربی تیم نساجی در مورد اینکه اتهام تبانی ذوب آهن و تیمش زده شده و اینکه نساجی با آگاهی از صحبت های محمد ربیعی برنده شده، تصریح کرد: ستاره بازی دروازه بان نساجی بود. بروند فیلمی بازی را ببینند تا بفهمند لوان پولی چند توپ را درآورد و نگذاشت ذوب آهن به گل برسد. اگر دروازه بان ما نمی درخشید ذوب آهن برنده می شد. ما برابر تیم با قدمتی برنده شدیم که از مدیریت تا کادرفنی شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کنند. بازی مردانه ای بود و هر لحظه امکان داشت گل بخوریم، گلر ما فوق العاده بازی کرد. ما از موقعیت های خود استفاده کردیم و ذوب آهن موفق به گلزنی نشد. گل زودهنگام زدیم، آرامش نسبی پیدا کردیم و فضا های گلزنی حریف را بستیم. بازیکنان ما خواسته های تاکتیکی ساکت الهامی را به خوبی پیاده کردند. با وجود آنکه جلو بودیم هم مهاجم عوض کردیم و مدافعان را تغییر ندادیم. اصلاً رو به ضد فوتبال نیاوردیم.

مدرک A و پروفشنال (حرفه ای) مربیگری دارم

بیانی در مورد اینکه عنوان شده بود او مدرک لازم برای مربیگری در لیگ برتر را ندارد و این موضع از سوی برخی بازیکنان سابق نساجی مطرح شده بود، تاکید کرد: چرا مدرک ندارم؟ مدرک A و پروفشنال (حرفه ای) مربیگری دارم. مگر تازه وارد این فوتبال شده ام. مدرک A مربیگری را از برزیل هم گرفته ام. من به صحبت های کسانی که گفته اند مدرک ندارند احترام می گذارم ولی برای اطلاع آنها می گویم که من بالاترین مدرک مربیگری را دارم. اگر نداشتم که اجازه نشستن روی نیمکت صادر نمی شد و کارت مربیگری را برایم صادر نمی کردند. ما آمده ایم که نساجی را در لیگ برتر نگه داریم. تیمی که در انتهای جدول بود الان در رده سیزدهم است. هواداران ناامید حالا امیدوار هستند و می جنگیم تا در لیگ برتر بمانیم.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانی: پرسپولیس و استقلال برای ما فرقی نمی کنند/ ذوب آهن شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانی: پرسپولیس و استقلال برای ما فرقی نمی کنند/ ذوب آهن شرافت خود را با هیچ چیز معاوضه نمی کند"، کلیک کنید.