تبیین خدمات شهید رییسی وظیفه روابط عمومی هاست – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

تبیین خدمات شهید رییسی وظیفه روابط عمومی هاست - خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری پیشتاز، متن پیام تسلیت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان در پی شهادت دکتر سیدابراهیم رییسی و همراهان ایشان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَعَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا»

«در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.» (سوره مبارکه الاحزاب آیه 23)
رییس جمهور مردمی و محبوب ملت ایران در شب ولادت امام رضا (ع) به شهادت رسید و مزد سال ها خدمت بی ریا، صادقانه و عارفانه خود را از شمس الشموس دریافت کرد.

شهادت آیت الله دکتر سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور کشورمان، دکتر امیر عبداللهیان وزیر انقلابی امور خارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان را به حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده و بازماندگان معزز، مردم شریف ایران اسلامی و مردم ولایتمدار دیار کریمان، زادگاه سردار حاج قاسم سلیمانی، تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال، علو درجات را برای این بندگان پاک و صادق خداوند حکیم مسیلت داریم.

شهادت رییس جمهور دکتر رییسی در روزهایی اتفاق افتاد که به نام هفته ارتباطات و روابط عمومی نیز نامگذاری شده است. وظیفه تک تک روابط عمومی هاست تا خدمات و اقدامات رییس جمهور مردمی ایران اسلامی را به اطلاع آحاد ملت عزیز کشورمان برسانند.

بدون تردید نام و یاد دکتر رییسی و همراهان ایشان و خدمات ارزشمند این عزیزان به ملت شریف ایران جاودانه خواهد ماند.

سیدالشهدای خدمت همواره بر ارتباط با مردم، مردمی سازی دولت و اطلاع رسانی هنرمندانه تاکید داشتند. اندیشه های ایشان در حوزه روابط عمومی برای «امید آفرینی و روایت پیشرفت ها» مسیر روشنی برای روابط عمومی ها خلق کرده و مطالعه عمیق آنها بیش از پیش ضروری است.

شهید سید ابراهیم رییسی فرمودند: «تمام تلاش مدیران روابط عمومی باید ایجاد امید در دل مردم باشد. راهبرد دشمن ایجاد یاس است و دایماً القا می کنند که «نمی شود» و «نمی توانیم» همه تلاش باید این باشد که «نمی شود» را تبدیل کنیم به اینکه ما می توانیم.

امروز روشنگری و باز کردن گره های ذهنی از افکار عمومی جامعه، وظیفه افراد مطلع و آگاه در نهاد روابط عمومی هاست.

کار سخت روابط عمومی و اطلاع رسانی، هم پیشتازانه است و هم پیشگیرانه. هم دفاع است و هم تهاجم که باید با اطلاع رسانی هنرمندانه، عقلانیت و عطوفت همراه باشد تا بتواند برای مردم جاذبه ایجاد کند.

روابط عمومی های ما باید اولین، جامع ترین، گویاترین و قانع کننده ترین روایت را درباره مسایل، ارایه کنند، در غیر این صورت کار برای اقناع سازی افکار عمومی سخت و منفعلانه خواهد شد».

سفرهای متعدد رییس جمهور شهید دکتر رییسی به نقاط مختلف استان کرمان بویژه در روزهای سخت سیل و حادثه تروریستی گلزار شهدا؛ مصداق هایی روشن و واقعی از همدلی، مردمی بودن، کار جهادی، ساده زیستی و خدمت صادقانه به مردم در ذهن ها برای همیشه جاودانه کرد. بدون شک کرمانی ها مانند همه مردم ایران قدردان خدمات رییس جمهور شهید سید ابراهیم رییسی هستند. او ایران را قوی، مردمی، پیشرفته و بر بلندای قله های سربلندی و عزت می خواست و تمام وجودش را وقف خدمت به ایران و مردم کرد.

حضور شهید دکتر رییسی با وجود طوفان شن در تابستان در روستای کروچان از توابع زهکلوت رودبار در جنوب استان کرمان تنها گوشه ای از تلاش های مردی بود که مردمی بودن و امیدآفرینی را در عمل اثبات کرد.

چه حکیمانه مقام معظم رهبری در پیام تسلیت شهادت دکتر رییسی و همراهان فرمودند: همه مدت مسیولیت این انسان بزرگوار و فداکار چه در دوران کوتاه ریاست جمهوری و چه پیش از آن، یکسره به تلاش بی وقفه در خدمت به مردم و به کشور و به اسلام سپری شد.

از این جهت روابط عمومی ها در قبال اندیشه ها و اقدامات رییس جمهور شهید سیدابراهیم رییسی مسیولیتی سنگین دارند. تبیین خدمات دکتر رییسی در استان کرمان و بیان حقایق با انگیزه و تلاش مضاعف بدون بزرگ نمایی یا کوچک نمایی، همانگونه که ایشان بر آن تاکید داشتند وظیفه همه ماست. این اقدام به عنوان جلوه ای از جهاد تبیین، بیش از پیش امید را در دل مردم زنده خواهد کرد و ادامه راهی خواهد بود که سیدالشهدای خدمت به آن ایمان داشت و جانش را در مسیر آن برای اعتلای ایران اسلامی فدا کرد.

شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کرمان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبیین خدمات شهید رییسی وظیفه روابط عمومی هاست – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبیین خدمات شهید رییسی وظیفه روابط عمومی هاست – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.