تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری پیشتاز – گروه استان ها- سکینه اسمی: مردم غیور، انقلابی، مرزدار و شهیدپرور مناطق مختلف شهری و روستایی آذربایجان غربی در جشن 45 سالگی انقلاب با حضوری پرشور جلوه های زیبایی از اتحاد، همدلی را زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران خلق کردند تا بار دیگر ثابت کنند تا آخرین قطره خون خود پای آرمان های والای انقلاب و نظام ایستاده اند.

حضور پرشور کودکان دهه نودی در کنار پیرمردان و پیرزنان غیور مرزدار این خطه ثابت کرد آذری ها همچنان پای عهدی که با انقلاب اسلامی بسته اند تا پای جان ایستاده اند و یاوه گویی های استکبار جهانی خللی در عزم و اراده مردم این دیار نمی تواند وارد کند.

تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت

امسال 22 بهمن بار دیگر فرا رسید، ملت غیور ایران اسلامی پس از گذشت 45 سال، نه تنها به آرمان های انقلاب پشت نکرده اند، بلکه بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، آرمان های انقلاب اسلامی را در سالروز پیروزی انقلاب، فریاد می زنند.

جشن 22 بهمن، نمادی از پایان تحقیر تاریخی ملت ایران در برابر استعمارگران خارجی است

جشن 22 بهمن، نمادی از پایان تحقیر تاریخی ملت ایران در برابر استعمارگران خارجی است، روزی که استقلال از اجانب را برای کشور به ارمغان آورد و زمینه ساز رشد و شکوفایی برای مردم و کشور شد، همین است که مردم ایران هرسال پرشورتر از سال های قبل در راهپیمایی حضور پیدا می کنند.

امسال نیز در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ملت ایران آماده حضوری پرشور و آکنده از شور و شعور در راهپیمایی 22 بهمن هستند تا به جهان اعلام کنند که ایران اسلامی همواره در مسیر مقابله با دشمنان ایستاده و لحظه ای از آرمان های خود پس نخواهد کشید.

مردم انقلابی ارومیه با سردادن شعارهایی چون آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل بار دیگر حمایت خود را از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، انقلاب شکوهمند اسلامی و نهضت مردم مظلوم غزه را اعلام کردند.

تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت

مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی نیز نظیر دیگر مناطق کشور، امروز 22 بهمن در سالروز حماسه عظیم پیروزی ملت ایران بر رژیم ستمشاهی و پشتیبانان مستکبرش، استقامت و پایداری خود را در پایبندی به اصول انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فریاد زدند.

طی 45 سال گذشته، همواره دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توطیه های مختلف سعی داشته اند تا این صفوف فشرده و به هم تنیده ملت ایران را در پاسداری از انقلاب اسلامی و تداوم راه پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی، سست کنند ولی هر بار با شکست مواجه شده اند و ملت ایران، توطیه ها را یکی پس از دیگری نقش بر آب کرده است.

تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت

حضور مردم خار چشم دشمنان نظام و انقلاب است

سمیه خدادادی از دانشجویان ارومیه که به همراه دوستانش در راهپیمایی 22 بهمن حضور دارد می گوید، این جلوه زیبای حضور مردم در کنار یکدیگر نشان می دهد هر چقدر هم مشکلات داشته باشند مردم ولی در یک موضوع آن هم اقتدار انقلاب و نظام متحد و یکدل هستند و اجازه هیچ یاوه گویی را به استکبار جهانی نمی دهند.

قلی زاده یک شهروند ارومیه که به همراه 3 فرزندش در جشن انقلاب در ارومیه حضور دارد نیز می گوید، مردم ایران برای اقتدار نظام خون های زیادی داده اند و امروز با حضور خود ثابت کردند، پیرو راه شهدا و امام راحل هستند.

تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت

وی می افزاید، این حضور پرشور در کنار نشان دهنده عظمت انقلاب درس های خوبی برای نسل جدید هست تا فراموش نکنند آرامش و امنیت امروز مرهون پشتیبانی از نظام و انقلاب است.

پیرمرد ارومیه ای نیز با بیان اینکه ما سرباز امام خمینی (ره) هستیم می گوید، جوانان شاید به خاطر نداشته باشند برای رسیدن به اقتدار و عظمت امروز جوانان زیادی جان خود را فدا کرده اند امروز چشم دنیا به ماست و چشم دیدن اقتدار کشور را ندارند باید با حضور خود ثابت کنیم پشت نظام هستیم.

حسین زاده از مادران ارومیه نیز با کودک خردسالش در راهپیمایی حضور دارد می گوید امروز به همراه فرزندم حاضر شدم تا به اندازه خود سهمی در شکوفایی کشور و نظامم داشته باشم امروز این حضور مردم خار چشم دشمنان است.

تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت

حضور امروز مردم بار دیگر نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرد

امام جمعه شاهین دژ با اشاره به اینکه حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، توطیه های روزافزون دشمنان را خنثی می کند، گفت: این حضور در حقیقت فریاد عزت ملت ایران است.

حجت الاسلام حسین فصیح نیا معتقد است، ملت ایران در راهپیمایی امروز میثاقی دوباره با نظام اسلامی و آرمان های امام امت بسته و نقشه های دشمنان را خنثی می کنند.

وی می افزاید: دشمن تمام تلاش خود را به کار بسته و به مردم می گوید پای صندوق های رای و در راهپیمایی ها حضور نیابند که همین رفتار دشمن باعث می شود مردم پرشور تر از همیشه در انتخابات و راهپیمایی شرکت کنند.

استاندار آذربایجان غربی نیز در پیام 22 بهمن خود آورده است، حماسه بیست و دوم بهمن ماه و دهه فجر انقلاب اسلامی نقطه ای روشن بر تارک ایران اسلامی است که با عنایات حضرت حق به وقوع پیوست و هر ایستگاه بهمن فتح قله ای برتر و در کنار آن پشت سر گذاشتن قله ای از قلل فتح شده انقلاب اسلامی است.

تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت

در ادامه این پیام آمده است: پشت سر گذاشتن هر بهار پیروزی انقلاب اسلامی نشان از ریشه دواندن بیش از پیش جوانه ها و رویش های جدیدی است که نهال نوپای 45 ساله انقلاب اسلامی را به درختی تنومند با ریشه هایی عمیق و استوار و پابرجا و شجره ای طیبه با آبیاری مستمر خون پاک شهدای بیشمار انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و امنیت بدل کرد.

استاندار آذربایجان غربی اضافه کرده است: یوم الله 22 بهمن، نقطه اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی است؛ حضور حماسی و وحدت بخش مردم در راهپیمایی باشکوه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان مایه یاس و ناامیدی است.

جشن 45 انقلاب با حضور پرشور مردم با شکوه بیشتر از سال های گذشته برگزار شد تا دشمنان بدانند این مردم تا آخرین قطره خون پای آرمان های انقلاب ایستاده اند.

مردم استان آذربایجان غربی با تقدیم بیش از 12 هزار شهید سرافراز همیشه از جمله استان های پیشرو در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران، دفاع مقدس و در مسیر تاریخی این انقلاب بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجدید میثاق آذری ها با انقلاب/دیار باکری ها رنگ حماسه گرفت – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.