تعارف ستاره های پرسپولیس بعد از اتفاق تلخ/ همه ما مقصر هستیم!

تعارف ستاره های پرسپولیس بعد از اتفاق تلخ/ همه ما مقصر هستیم!

آفتاب نیوز :

پرسپولیس دو بار با اختلاف دو گل از آلومینیوم پیش افتاد، ولی یر نهایت نتوانست نتیجه را نگه دارد و کار به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی شاگردان مجتبی حسینی بهتر کار کردند و توانستند مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی را شکست دهند و به مرحله بعد صعود کنند. در ضربات پنالتی دانیال اسماعیلی فر و وحید امیری دو بازیکن باتجربه قرمز ها پنالتی هایشان را خراب کردند تا پرسپولیس خیلی زود از جام حذفی کنار برود.

بعد از شکست مقابل آلومینیوم وحید امیری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از هواداران پرسپولیس و همبازیانش عذرخواهی کرد و باخت را گردن گرفت. وحید در این خصوص نوشت: «سلام بر هواداران عزیز تیم پر افتخار پرسپولیس از اینکه امروز باعث حذف تیم شدم بسیار ناراحتم و همینجا از همه شما هواداران عزیز، هم تیمی ها و تمام عوامل باشگاه بزرگ پرسپولیس عذرخواهی می کنم، امیدوارم بنده رو ببخشید و از این تیم مثل همیشه حمایت کنید، چون چیزی که ماندگاره پرسپولیسه که با پشتوانه ی شما قوی و بزرگ تا همیشه می مونه من هم تمام سعی و تلاشم رو میکنم که در ادامه و در مسابقات پیش رو جبران کنم.»

بعد ازانتشار این پست، دانیال اسماعیلی فر که قبل از امیری پنالتی خراب کرده بود؛ خطاب به امیری نوشت: تو مقصر نیستی و این من هستم که مقصر باخت مقابل آلومینیوم هستم و باید از همه عذرخواهی کنم. در این بین چند ستاره دیگر پرسپولیس هم با انتشار کامنت هایی خطاب به امیری و اسماعیلی فر، سعی کردند به این دو بازیکن روحیه بدهند. سروش رفیعی که یکی دیگر از باتجربه های پرسپولیس به حساب می آید، خطاب به دو همبازی خود گفت: با احترام به همه، شما مقصر باخت مقابل آلومینیوم نیستید. ما همه در کنار هم پیروز می شویم و همه با هم می بازیم. خودتان را سرزنش نکنید، چون بازی های مهمی را در پیش داریم.

بعد از سروش، نفراتی مثل اورونوف، آل کثیر، خدابنده لو و همچنین چند بازیکن دیگر پرسپولیس هم با کامنت گذاشتن زیر پست عذرخواهی وحید امیری، به او و دانیال اسماعیلی فر روحیه دادند. پرسپولیس چهارشنبه بازی فوق العاده حساسی مقابل سپاهان در لیگ دارد و کوچکترین لغزش از سوی پرسپولیسی ها باعث خواهد شد که جام قهرمانی لیگ برتر هم برای این تیم از دست برود. از همین رو باتجربه های پرسپولیس که روز های سخت زیادی را در فوتبال دیدند به خوبی می دانند که در حال حاضر فقط اتحاد و آرامش در تیم می تواند ورق را به سود پرسپولیس برگرداند و این تیم به سمت قهرمانی گام بردارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعارف ستاره های پرسپولیس بعد از اتفاق تلخ/ همه ما مقصر هستیم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعارف ستاره های پرسپولیس بعد از اتفاق تلخ/ همه ما مقصر هستیم!"، کلیک کنید.