تعطیلی مدارس در برخی شهرها

تعطیلی مدارس در برخی شهرها

آفتاب نیوز :

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به علت بارش برف، یخبندان و کاهش محسوس دما، آموزش در در کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان پردیس به صورت غیرحضوری و کلاس ها در بستر پیام سان شاد برگزار خواهد شد.

مدارس صبح امروز دماوند نیز غیرحضوری و در بستر شاد برگزار شده بود.

تعطیلی مدارس همدان بدلیل برودت هوا

در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان همدان آمده است: باتوجه به برف و بوران، برودت هوا، یخبندان و سرمای شدید، تمام مقاطع تحصیلی در سراسر استان، امروز سه شنبه 1402/11/17 در نوبت صبح تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

این اطلاعیه افزوده است مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز سه شنبه 1402/11/17 تعطیل می باشد.

مدارس استان همدان در هفته جاری یکبار تمامی مقاطع و بار دیگر مقاطع ابتدایی نیز بدلیل برودت هوا تعطیل اعلام و آموزش ها غیرحضوری شده بود.

همدان این هفته دمای هوای یازده درجه سانتیگراد منفی صفر را تجربه کرد.

حدود 340 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی همدان به تحصیل مشغول هستند.

بارش برف و سرما مدارس شهرستان خدابنده را غیرحضوری کرد

 مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان اعلام کرد: با توجه به ادامه بارش برف و برودت هوا، آموزش نوبت صبح روز سه شنبه کلیه مدارس این شهرستان در هر سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم به صورت غیر حضوری و در بستر شاد انجام خواهد شد.

عباس بابایی روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: با توجه به برودت هوا و وزش بادهای تند در شهرستان خدابنده و احتمال انسداد راه های مواصلاتی، فعالیت حضوری مدارس شهرستان خدابنده امروز 17 بهمن ماه در هر سه مقطع شیفت صبح لغو و فرآیند آموزش به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد پیگیری خواهد شد.

بر همین اساس اداره کل هواشناسی استان نیز با صدور هشدار سطح زرد از هموطنان خواسته است از ترددهای غیرضروری در معابر و سفرهای غیرضروری برون استانی و تردد در نواحی کوهستانی و گردنه های استان خودداری کنند.

هم اکنون حدود 230 هزار دانش آموز در بیش از 2 هزار و 200 باب مدرسه استان زنجان مشغول به تحصیل هستند.

برف و کولاک مدارس ورزقان را غیر حضوری کرد

آموزش و پرورش منطقه ورزقان در آذربایجان شرقی اعلام کرد: به علت بارش سنگین برف و کولاک مدارس روستایی این منطقه روز سه شنبه 17 بهمن غیرحضوری است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ورزقان، مدارس روستایی در تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت های صبح و بعد از ظهر به صورت غیرحضوری فعالیت خواهند کرد.

بارش برف که از عصر امروز آغاز شده موجب مسدود شدن راه برخی روستا های شهرستان ورزقان شده است.

ورزقان در فاصله 65 کیلومتری شمال شرقی تبریز در منطقه ارسباران واقع است.

این شهرستان به طور معمول کمترین دمای استان و گاهی کشور را دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعطیلی مدارس در برخی شهرها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعطیلی مدارس در برخی شهرها"، کلیک کنید.