جاده چالوس همچنان مسدود است/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده ها

جاده چالوس همچنان مسدود است/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده ها

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ضمن تشریح آخرین جوی و ترافیکی جاده های کشور اعلام کرد که جاده چالوس همچنان مسدود است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با پیشتاز درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از سراسر کشور در حال حاضر ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده سه راهی چلاو و حدفاصل گزنک تا زیار نیمه سنگین است. همچنین شاهد ترافیک پرحجم در مسیر جنوب به شمال این محور در محدوده آب اسک هستیم.

وی از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس – تهران در محدوده جاجرود خبر داد و گفت: وضعیت مشابه در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدوده پل دلیچایی گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران در حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک گزارش شده است، اظهارکرد: ترافیک در مقاطعی از محور شهریار – تهران پرحجم گزارش است، همچنین ترافیک در آزادراه ساوه – تهران در محدوده رضی آباد نیز پرحجم است.

شیرانی درباره وضعیت جاده چالوس نیز گفت: این محور در پی جاری شدن سیل مسدود شده بود و همچنان نیز مسدود است. به تبع آن آزادراه تهران – شمال نیز مسدود است. پلیس تاکید دارد که تا زمان ایمن سازی کامل محور، جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال بازگشایی نشود.

وی درباره وضعیت جوی جاده های کشور نیز اظهارکرد: بارش باران در برخی از محورهای استان گلستان گزارش شده است. پرهیز از سرعت زیاد و رانندگی با سرعت مطمینه و همچنین رعایت فاصله طولی، توصیه ای که باید در هنگام رانندگی جدی گرفته شود.

شیرانی گفت: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

پایان خبر پیشتاز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاده چالوس همچنان مسدود است/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاده چالوس همچنان مسدود است/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده ها"، کلیک کنید.