خزعلی: در زمینه حجاب دنبال فرهنگ سازی هستیم

در حاشیه جلسه هییت دولت؛

خزعلی: در زمینه حجاب دنبال فرهنگ سازی هستیم

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در مورد اقدامات معاونت امور زنان برای حجاب و عفاف گفت: در زمینه حجاب کار اجرایی انجام نمی دهیم دنبال فرهنگ سازی هستیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز؛ انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران در مورد اقدامات معاونت امور زنان برای حجاب و عفاف گفت: ما عملاً نمی توانیم در مساله اجرا وارد شویم، اما در تلاش برای فرهنگ سازی هستیم.

خزعلی خاطر نشان کرد: یکی از مسایلی که توسط معاونت امور زنان ریاست جمهوری در این زمینه سال گذشته انجام گرفت آموزش زیست عفیفانه به مربیان بود که آنها برای والدین برنامه های الگوی و کارگاهی برگزار خواهند کرد و در پنج استان این کار انجام شده و برای 10 استان دیگر هم برنامه کارگاهی در مشهد برگزار می شود.

وی گفت: طبق گزارش بهزیستی استان تهران با ترمیمی که در دستورالعمل فرزندخواندگی صورت گرفته، برخی شیرخوارگاه ها به دلیل ایجاد صف فرزندخواندگی جمع آوری شده اند و بچه ها به خانواده ها سپرده شده اند.

خزعلی افزود: در سال اول دولت بسیاری در شهر های مختلف از این موضوع ناراحت بودند که در نوبت هستند، اما به آنان فرزندی سپرده نمی شود و گاهی این انتظار دو تا سه سال طول می کشید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خزعلی: در زمینه حجاب دنبال فرهنگ سازی هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خزعلی: در زمینه حجاب دنبال فرهنگ سازی هستیم"، کلیک کنید.