در پی جذب حداکثری اعتبارات مدرسه سازی در استان هستیم

در پی جذب حداکثری اعتبارات مدرسه سازی در استان هستیم

پیشتاز/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: در پی جذب حداکثری بودجه های مرتبط با مدرسه سازی و ساخت فضای آموزشی در استان هستیم.

محمد طیب صحرایی،  در بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کرمانشاه که در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه مهمترین سرمایه هر خانواده و جامعه ای فرزندان آن هستند، گفت: از زمانی که به عنوان استاندار به کرمانشاه آمده ام در تلاش برای جذب حداکثری بودجه های مرتبط با مدرسه سازی و ساخت فضای آموزشی در استان بوده ام که خوشبختانه در سال گذشته بودجه مربوط به مدرسه سازی استان سه برابر شده است.

استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به ادامه روند ساخت خوابگاه 360 نفره دانشجو معلمان کرمانشاه با همراهی دانشگاه فرهنگیان، گفت: کار ساخت این خوابگاه از مدت ها قبل با پیشرفت فیزیکی 60 درصد متوقف شده بود که امروز پیگیر تداوم ساخت این خوابگاه شدیم و قرار شد با همکاری سازمان برنامه و بودجه ساخت آن از سر گرفته شود. 

وی ادامه داد: امروز 15 میلیارد تومان برای ساخت این خوابگاه در نظر گرفته شده بود که وزیر آموزش و پرورش هم قول تامین 15 میلیارد تومان دیگر اعتبار از محل وزارتخانه را برای تداوم ساخت این خوابگاه اعلام کرد.

وی گفت: با این اعتبارات این خوابگاه ظرف دو ماه آتی تکمیل و در اختیار دانشجومعلمان قرار خواهد گرفت.

صحرایی اشاره ای هم به توافقات خوب صورت گرفته با وزیر آموزش و پرورش برای ساخت یک اردوگاه بین المللی در استان کرمانشاه در تراز اردوگاه شهید باهنر تهران در سال گذشته داشت و افزود: ساخت این اردوگاه از محل اعتبارات اجرای طرح مولد سازی و دیگر اعتبارات انجام خواهد شد.

وی افزود: ساخت این اردوگاه فرصت های اردویی خیلی خوبی پیش روی دانش آموزان استان های غربی و حتی کشور عراق قرار خواهد داد.

پایان خبر پیشتاز
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در پی جذب حداکثری اعتبارات مدرسه سازی در استان هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در پی جذب حداکثری اعتبارات مدرسه سازی در استان هستیم"، کلیک کنید.