دولت در اجرا و تکمیل پروژه حرم تا حرم بسیار جدی است

دولت در اجرا و تکمیل پروژه حرم تا حرم بسیار جدی است

به گزارش خبرگزاری پیشتاز استان سمنان ،محسن منصوری در بازدید از قطعات در دست احداث این آزاد راه در شهرستان آرادان به خبرنگاران گفت: بخش اول این آزااد راه از قم به گرمسار احداث شده و زیر بارترافیک قرار گرفته است.

وی گفت: مسیر گرمسار به سمنان در دست اجراست و در قطعات مختلف دارای پیشرفت متفاوت است و برای تکمیل این بخش نیاز به یک هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار است که باید به صورت 50 پنجاه توسط دولت و قرارگاه خاتم تامین اعتبار شود.

منصوری این پروژه را که تا مشهد ادامه خواهد داشت بسیار سنگین و نیازمند اعتبارات بسیار بالا معرفی کرد و گفت: بر اساس برآوردها تکمیلی آزاد راه حرم تا حرم بین پنج تا هفت همت اعتبار نیاز دارد.

معاون ریاست جمهوری با اشاره به اینکه اجرای این پروژه بسیار به طول انجامییده است گفت: دولت به جد دنبال برنامه ریزی و بررسی راههای تامین اعتبار برای تکمیل آن است.

منصوری گفت: در سفر به سمنان قرار است بیش از 600 پروژه عمرانی و اقتصادی امروزبه بهره برداری برسد که حجم اعتبارات و سرمایه گذاری آن بالغ بر چهار هزار و 500 میلیارد تومان است.

وی گفت: این طرحها در مجموعایجاد یک هزار و 700 نفر اشتغال به دنبال دارد.

معاون اجرایی رییس جمهوری در سفر به سمنان از پروژه های و برنامه های بزرگداشت دهه فجر در این استان بازدید و در نشستی روند اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری به این استان را بررسی خواهد کرد.

منصوری به اجرای طرح قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان و طرح قطار سریع السیر تهران- مشهد اشاره کرد و افزود: مطالعات یکپارچه سازی این دو طرح در وزارت راه و شهرسازی در دست بررسی است تا مسیر حرکت آن از مشهد به سمنان – تهران- قم و اصفهان ممکن و در قالب مدیریت واحد به یک طرح تبدیل شود.

معاون ریاست جمهوری گفت: اجرای قطار سریع مسیر تهران تا مشهد به صورت جدی در دست پیگیری است و روند مطالعاتی با شرکت های مشاور در حال انجام است که باید بر بستر فناوری اجرا شود.

وی در این سفر تاکنون از سیلوی 100 هزار تنی گرمسار و نیز پروژه آزاد راه حرم تا حرم در شهرستانهای گرمسار و آرادان بازدید کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت در اجرا و تکمیل پروژه حرم تا حرم بسیار جدی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت در اجرا و تکمیل پروژه حرم تا حرم بسیار جدی است"، کلیک کنید.