رنکینگ اتحادیه جهانی | عباس ابراهیم زاده و عادل پناهیان به دیدار فینال راه یافتند

رنکینگ اتحادیه جهانی | عباس ابراهیم زاده و عادل پناهیان به دیدار فینال راه یافتند

مسابقات 7 وزن نخست رقابت های کشتی آزاد رنکیگ اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و وارگا یانوس از ظهر امروز به وقت ایران در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز، در پایان مسابقات مقدماتی، عباس ابراهیم زاده در وزن 65 کیلوگرم و عادل پناهیان در وزن 79 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و شهداد خسروی در وزن 61 کیلوگرم و ابوالفضل بابالو در وزن 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.

نتایج 6 نماینده کشورمان در روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علی مومنی در دور نخست مقابل غلام جان عبداله یف از ازبکستان با نتیجه 6 بر 2 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، مومنی حذف شد.

در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر نیلز لوترت از سوییس را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 3 مغلوب آرسن هاراتونیان دارنده مدال برنز جهان و قهرمان اروپا از ارمنستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف گیورگی گوناشویلی از گرجستان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عباس ابراهیم زاده در مبارزه نخست با نتیجه 10 بر صفر گیورگی زیلاگی از مجارستان را شکست داد وی در مبارزه بعدی با نتیجه 7 بر 2 آستین گومز از مکزیک را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رفت. ابراهیم زاده در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر از سد حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از آذربایجان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. ابراهیم زاده در این دیدار به مصاف کوتارو کایوکا از ژاپن می رود.

در وزن 70 کیلوگرم محمدعلی عموزاد در دور اول با نتیجه 10 بر صفر مغلوب آکاکی کمرتلیدزه دارنده مدال نقره اروپا از گرجستان شد و با توجه به شکست حریفش در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عادل پناهیان در دور اول با نتیجه 11 بر صفر میهایل گیورگیف از بغارستان را شکست داد وی در مبارزه بعدی با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شمس الدین فتایریا از الجزایر شد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 6 بر 4 اسخربک گولایف از اسلواکی را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. پناهیان در این دیدار به مصاف اوتاری باگوری از گرجستان می رود.

در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر ریچارد وگ از مجارستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علیشیر یرگالی دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف ابراهیم جیفتجی از ترکیه می رود.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت 19:30 امشب برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رنکینگ اتحادیه جهانی | عباس ابراهیم زاده و عادل پناهیان به دیدار فینال راه یافتند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رنکینگ اتحادیه جهانی | عباس ابراهیم زاده و عادل پناهیان به دیدار فینال راه یافتند"، کلیک کنید.