روز دوم سفر رییس جمهور به مازندران – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری پیشتاز، گروه استان ها: حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی صبح پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه در دور دوم سفر استانی به مازندران سفر کرد.

در این سفر دو روزه خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، صحرایی وزیر آموزش و پرورش، عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی، زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رییس جمهور را همراهی کردند.

همچنین داود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه، سلاجقه رییس سازمان محیط زیست، دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، حسینی پور معاون امور مجلس، اسماعیلی رییس دفتر، منصوری معاون اجرایی، خلجی رییس شورای اطلاع رسانی، دولابی عضو شورای هماهنگی ارتباطات با حوزه و روحانیت و صالحی رییس مرکز ارتباط مردمی نهاد ریاست جمهوری نیز از دیگر همراهان رییس جمهور در سفر به استان مازندران بودند.

لازم به ذکر سفر دور اول رییس جمهور به استان مازندران در 20 اسفند 1400 انجام شده که رهاورد این سفر 176 مصوبه با 17 هزار و 800 میلیارد تومان اعتبارات بود.


اخبار روز دوم سفر رییس جمهور به استان مازندران را در زیر بخوانید.


10:34 حضور وزیر اقتصاد در گلزار شهدای نکا

روز دوم سفر رییس جمهور به مازندران

سید احسان خان دوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی که رییس جمهور را در سفر استانی به مازندران همراهی می کند با حضور در نکا به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

خاندوزی قرار است در نکا از شهرک صنعتی و واحدهای تولیدی بازدید و با فعالان اقتصادی این شهرستان نشست داشته باشد.


10:21 حال و هوای مصلای نوشهر در دیدار مردمی رییسی

شمار زیادی از اهالی غرب مازندران برای دیدار با رییس جمهور در مصلای نوشهر لحظه شماری می کنند.


10:21 روز دوم سفر دولت به مازندران

سفر استانی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی رییس جمهور و هیات دولت در مازندران به روز دوم رسید.


وزیر کشور: آباد سازی مرحله نهایی آزادسازی ساحل است

روز دوم سفر رییس جمهور به مازندران

احمد وحیدی بامداد جمعه در گفت وگو با خبرنگار پیشتاز در حاشیه بازدید از شهرستان رامسر با بیان اینکه رامسر ظرفیت های گردشگری فراوانی دارد، افزود: امیدواریم با سیاست دولت برای پیشرفت هر چه بیشتر مازندران و شهرستان های آن برنامه ریزی شود.

وی با اظهار اینکه از موقع آزادسازی ساحل به شهرداری های هر منطقه ماموریت دادیم تا در محدوده های خود ساحل را آباد و آماده کنند، افزود: آزادسازی مرحله خوبی بوده و آماده سازی و ساحل سازی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه اختلاف جزیی با منابع طبیعی در ساحل وجود دارد که رفع می شود، گفت: همان گونه رییس جمهور اشاره کردند مناسب سازی ساحل و آماده سازی آن مرحله نهایی کار خواهد بود و کار ادامه پیدا می کند.

وحیدی با اشاره به بیمارستان قدیمی رامسر نیازمند توسعه است، گفت: باید بیمارستان دیگر و جایگزینی احداث شود.

وزیر کشور آب شرب، پسماند و زباله را از دیگر دغدغه های شهرستان رامسر بیان کرد و گفت: 500 میلیارد تومان مصوبات سفر برای شهرستان رامسر در نظر گرفته شده است.


آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روز دوم سفر رییس جمهور به مازندران – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روز دوم سفر رییس جمهور به مازندران – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.