سفیر ایران: امیرعبداللهیان قرار بود امروز به لبنان بیاید اما میهمان خدایش شد

سفیر ایران: امیرعبداللهیان قرار بود امروز به لبنان بیاید اما میهمان خدایش شد

سفیر ایران در بیروت گفت قرار بود وزیر خارجه شهید به لبنان بیاید، مقدمات کار هم فراهم شده بود اما میهمان خدایش شد.

به گزارش پیشتاز، «مجتبی امانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت درباره آخرین ملاقات خود با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه ایران نوشت: آخرین ملاقاتم با وزیر خارجه شهید کشورمان، دکتر امیرعبداللهیان 18 روز قبل از شهادت او در 12 اردیبهشت امسال بود.

امانی درباره این ملاقات نوشت: این دفعه ملاقاتم بیشتر از دفعات سابق طول کشید. حدود 100 دقیقه با هم صحبت می کردیم. در بین ملاقات، موضوعی به یادش آمد و با سردار قاآنی تماس گرفت. چند موضوع مورد صحبت را نیز تلفنی پیگیری کرد. بحث های کاری زیادی داشتیم.

او در ادامه نوشت: تعجب کردم که مطابق معمول، رییس دفتر وزیر تذکر پایان وقت نمی دهد. ساعت نزدیک به 10 شب بود که بیرون آمدم. طبق معمول، با مهربانی می خواست تا در آسانسور بدرقه ام کند. من هم مثل همیشه، برای اینکه از اینکار منصرف شود، گفتم با رییس دفتر (که کنار ما ایستاده بود) کاری دارم. آخرین خداحافظی را با هم کردیم. 

سفیر ایران در پایان نوشت: قرار بود امروز دوم خرداد، برای هشتمین بار در زمان مسیولیتم در لبنان به بیروت بیاید. مقدمات کار هم فراهم شده بود، اما میهمان خدایش شد.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سفیر ایران: امیرعبداللهیان قرار بود امروز به لبنان بیاید اما میهمان خدایش شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سفیر ایران: امیرعبداللهیان قرار بود امروز به لبنان بیاید اما میهمان خدایش شد"، کلیک کنید.