سید ابراهیم رییسی خود را وقف خدمت کرد

سید ابراهیم رییسی خود را وقف خدمت کرد

به گزارش پیشتاز لرستان ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هبت اله هاشمی در جلسه شورای معاونین و کمیته برگزاری مراسم بزرگداشت شهادت رییس جمهور مجاهد و همراهان ایشان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت رییس جمهور محبوب کشور و همراهان ایشان به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده معزز شهدا و ایثارگران و عموم مردم اظهارداشت: تبریک از جهت اینکه انقلاب ما ریشه اش در کربلا دوانیده شده و این حوادث خللی در انقلاب ایجاد نخواهد کرد و تسلیت از جهت اینکه امثال بزرگانی همچون سیدابراهیم رییسی، وزیر امور خارجه، نماینده خبرگان رهبری، نماینده ولی فقیه، آل هاشم، سرداران سپاه و ارتش جایگزین ندارند، کسی که شبانه روز خود را وقت خدمت کند.

مدیرکل و مسیول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید لرستان عنوان کرد: همه مسیولین باید تلاش کنیم در موقعیتی که هستیم بتوانیم به خوبی عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری خیلی زیبا فرمودند با همه سرزنش هایی که نسبت به ایشان زده شد اما شهید رییسی از مسیرش منحرف نشد، گفت: شهید سیدابراهیم رییسی عالم مجاهد و به تعبیر مقام معظم رهبری مقتنم بود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی به وظایف دستگاه بنیاد شهید اشاره کرد و گفت: پنج روز عزای عمومی را رهبر معظم انقلاب کرده است و این مهم حکم فتوایی دارد، برای همه تکلیف می آورد و همه باید انجام وظیفه کنیم.

وی ادامه داد: شعایر را باید تعظیم کرد و کل محیط های اداری به ویژه ورودی درب ادارات باید فضای عزادارای داشته باشد.

مدیرکل و مسیول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در ادامه با تاکید بر پخش صوت قرایت قرآن در ادارات گفت: شب گذشته مراسم عزاداری با حضور خیل عظیمی از مردم در گلزار شهدای خرم آباد برگزار شد و مراسم عزاداری امشب در منطقه ماسور با محوریت هییت های مذهبی جنوب شهر برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت سوم خرداد برگزار می شود، بیان کرد: تشییع جنازه سیاسی شهدا فردا در تهران برگزار می شود و اعزام عموم مردم به مراسم تشییع صورت می گیرد و روز پنج شنبه مراسم عزاداری به صورت ویژه در خرم آباد برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه تعبیر سیدالشهدای خدمت برای شهید سیدابراهیم رییسی به کار برده شد، عنوان کرد: باید از سیدالشهدای خدمت الگو بگیریم و اگر می خواهیم راه را ادامه بدهیم بحث خدمت است که نباید تعطیل شود و موضوع مهم دیگر حفظ وحدت است و باید تلاش کنیم اهداف نظام و انقلاب را ادامه دهیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سید ابراهیم رییسی خود را وقف خدمت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سید ابراهیم رییسی خود را وقف خدمت کرد"، کلیک کنید.