شرایط در تیم ملی خنده دار است

شرایط در تیم ملی خنده دار است

آفتاب نیوز :

علیرضا جهانبخش در نشست خبری قبل از بازی تیم ملی ایران و ازبکستان گفت: بعد از جام ملت ها نشد از همه رسانه ها تشکر کنم، ولی واقعاً از شما متشکرم. اکثر صحبت ها را آقای قلعه نویی گفت. وقتی بحث ملی می شود باید اولویت وجود داشته باشد، ولی اولین بار است که در این سال ها بدون تمرین به یک بازی رسمی رفتیم که به علت شرایط پروازی بود. 23 ساعت در رفت در راه بودیم، چون برنامه ریزی وجود نداشت. بچه ها از اروپا می آیند و ساعت ها در راه بودند. 48 ساعت قبل از بازی، خیلی خسته و بدون ریکاوری به هنگ کنگ رسیدیم، ولی توانستیم پیروز شویم. در این سطح بازی راحت نداریم.

وی در ادامه بیان داشت: این بازی را بردیم و فکر می کنم از فدراسیون و وزارت این مسیله بزرگ تر است. باید امکانات و شرایط تیم ملی در سطح قدرت آسیا باشد. شرایط خنده دار است! با دوستان آسیایی ام حرف می زدم که همه کشور ها پرواز اختصاصی دارند. فوتبال خیلی مهم است و روی زندگی مردم تاثیر مستقیم دارد. مسیولان در همان حد اهمیت باید از تیم ملی حمایت کنند. دور بعد به مراتب سخت تر است و نمی توانیم بدون تمرین به بازی ها برویم یا 23 ساعت در راه باشیم. فردا هم بازی خیلی سختی داریم و ازبکستان در این چند ماه خیلی خوب بوده اند. متاسفانه بازی رفت مساوی شد، اما بازیکنان آماده هستند. مردم عزیز هم ما را تنها نگذارند و از این نسل جوان ورودی به تیم ملی حمایت کنند. حضور تماشاگران در عید در ورزشگاه خیلی حس خوبی داشت.

کاپیتان تیم ملی تصریح داشت: همه کشور ها در آسیا پیشرفت می کنند؛ اردن، فلسطین و…، اما سال ها در فوتبال پایه سرمایه گذاری کردند تا در فوتبال مدرن دنیا باشند. این کار را در کشورمان انجام نمی دهیم و نسل ما از 2010 استعدادیابی شده. مربیان دل سوزی داشتیم که از رده های پایه بیرون آمدیم، ولی 6 سال است این اتفاق نمی افتد، چون مسایل مالی، فساد و منافع شخصی وجود دارد. در فوتبال پایه شنیده هایم ناراحت کننده است! تیم ملی نمی تواند جوان گرایی کند، این از رده ها می آید. من نگران آینده فوتبال ایران هستم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرایط در تیم ملی خنده دار است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرایط در تیم ملی خنده دار است"، کلیک کنید.