شهادت یکی از پاسداران سپاه البرز در مرزهای جنوب شرقی کشور

شهادت یکی از پاسداران سپاه البرز در مرزهای جنوب شرقی کشور

پیشتاز/البرز سپاه البرز از شهادت پاسدار علی کبودوندی در مرزهای جنوب شرقی کشور خبر داد.

به گزارش پیشتاز به نقل از سپاه البرز، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان در پیامی شهادت پاسدار علی کبودوندی را تبریک و تسلیت گفت.

 متن پیام به شرح زیر است:

بسْمِ رب الشهدا و الصدیقین

مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مومنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
 سوره مبارکه الاحزاب آیه 23

شهید زنده است، در رحمت الهی وارد می شود و گناهانش آمرزیده است، رزق و روزی شهید نزد خداوند است، هیچگاه عملش ضایع نمی شود و جامعه از ایثار و نثار جانش بهره مند می گردد.

شهید مسرور و خوشحال است زیرا می داند راهی که رفته است به سعادت و رستگاری منتهی می شود.

 بار دیگر یکی از پاسداران غیور سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز شهید علی کبودوندی جمعی لشگر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا علیه السلام در پاسداری از مرزهای جنوب شرقی حین اجرای ماموریت تامین امنیت پایدار جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی نمود و به فیض عظمای شهادت نایل آمد و به دوستان شهیدش پیوست

این پاسدارمخلص در راه خدمت به مردم و تامین و حفظ امنیت جامعه، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشت. بدون تردید نقش آفرینی های ارزنده این جوان حافظ امنیت در تمامی ماموریت ها به خصوص پاسداری از مرزهای جنوب شرقی جمهوری اسلامی ایران و در دفاع از آرمان و ارزش های اسلام و انقلاب هرگز فراموش نخواهد شد.

اینجانب شهادت این فرزند غیور را به مردم ولایتمدار البرز و پاسداران حریم ولایت، به ویژه خانواده معزز و تمامی بازماندگان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای روح بلندش، علو درجات و حشر با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برای بازماندگان اجر صابران را مسیلت می کنم.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت یکی از پاسداران سپاه البرز در مرزهای جنوب شرقی کشور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت یکی از پاسداران سپاه البرز در مرزهای جنوب شرقی کشور"، کلیک کنید.