شهید رئیسی اعتقاد خاصی به جوانان و دانشمندان مملکت داشت – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

شهید رئیسی اعتقاد خاصی به جوانان و دانشمندان مملکت داشت - خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پیشتاز، علی بحرانی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان دشتی اظهار کرد: اگر غدیر نبود مکتب و پیام رسالت ناقص می‌ماند چون نبی و رسول به عنوان یک فرستاده حامل پیام وحی است و مسیر را مشخص می‌کند و پیام حق را به مردم منتقل می‌کند و لی امام امتداد مسیر را روشن می‌کند و به عنوان راهنما مسیر حرکت را مشخص می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت غدیر افزود: اگر واقعه غدیر اتفاق نمی‌افتد دین و رسالت کامل نمی‌شد فلسفه وجودی نظام حکمت و نظام الهی بر هدایت انسان به سمت تعالی و پیشرفت و انسانیت است و این مسیر محقق نمی‌شود مگر با راهنمای کامل و جامع الشرایط و آن هم کسی نیست جز امام جامعه و اگر آن روز واقعه غدیر جدی گرفته می‌شد شاهد خیلی از اتفاقات تاریخ را نمی‌دیدیم.

فرماندار دشتی ادامه داد: اتفاقاتی که در مسیر حرکت بشریت رخ داد و گاهی منجر به نزاع می‌شد چون امامت و ولایت رها شد و مسیری مردم انتخاب کردند که به وسیله افراد و کسانی مدیریت می‌شد که از مسیر حق فاصله داشتند.

وی بیان کرد: اگر ولایت تنها بماند انسان به سرمنزل اصلی نخواهد رسید چون در دنیای امروز که پر از نفرین است و کسی می‌تواند ما را از این مسیر به سلامت عبور دهد که ارتباط با منبع اصلی داشته باشد و آن کسی جز ولایت نیست.

بحرانی بیان کرد: یکی از درس‌های غدیر که به ما می‌آموزد که حریم ولایت با جان و دل حفظ کنیم همان گونه که شهدا عزیز ما جانشان در این راه گذاشتند.

وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم به سر منزل اصلی حیات و انسانیت برسیم باید مسیری طی کنیم که خداوند برای ما مشخص می‌کند و چراغ این مسیر جز ولایت نیست.

فرماندار دشتی یادآور شد: در این دنیای امروز که ظالمان و منفعت طلبان دنبال این هستند که قرآن و نهج البلاغه به نفع خودشان تفسیر کنند و از آن بهره ببرند باید به کسی متکی بود که وصل به منبع الهی باشد.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی بعد از ۴۰ سال از مسیرهای پر خطر علی رغم طرح‌ها و توطئه‌های دشمنان به سلامت عبور کرده به خاطر این است که فاصله بین مردم و ولایت نبوده است.

بحرانی گفت: دشمن هم این را خوب فهمیده و تلاش دارد بین مردم و ولایت فاصله ایجاد کند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزد.

وی افزود: یکی از عرصه‌هایی که دشمن برای آن برنامه دارد فضای مدیریتی جامعه است که با گذاشتن افراد در رأس جامعه باعث ایجاد فاصله بین مردم و ولایت می‌شود.

فرماندار دشتی اضافه کرد: کارگزار نظام می‌تواند مردم را امیدوار و یا ناامید کند که می‌طلبد مدیران توجه جدی به این مهم داشته باشند.

وی بیان کرد: خیلی‌ها در صحنه‌های مختلف به دنبال رفراندوم بودند و دائماً بر این موضوع تاکید داشتند چون خودشان می‌خواستند این موضوع را مدیریت کنند.

بحرانی اضافه کرد: امروز ما کسی از دست دادیم که مقام معظم رهبری می‌فرماید رئیسی عزیز خستگی را نمی‌شناخت ولی ما در طول تاریخ از این حوادث کم نداشتیم و در یک روز ۷۲ نفر از بهترین‌ها به شهادت رسیدند ولی اگر گوشمان به رهبر باشد از این گذر نیز عبور خواهیم کرد.

وی یادآور شد: امروز هم برخی از افراد مطالبی مطرح می‌کنند که نشان از کینه آنها بود شهید رئیسی فضای قفل شده کشور را آزاد کرد و مردم خیانت‌های برخی از افراد به نظام و مردم را فراموش نمی‌کنند.

فرماندار دشتی تصریح کرد: نسبت به نظام و ولایت وفادار باشیم و اگر می‌خواهیم به سعادت برسیم جز این مسیری ترسیم نشده است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمود هر کسی به ایران قوی اعتقاد باید در انتخابات شرکت کند گفت: در دولت ایران قوی با دیپلماسی‌های قوی دستاوردهای زیادی حاصل شد و توفیقات خوبی برای مردم داشت.

وی افزود: دولت شهید رئیسی با اتکا به جوانان و دانشمندان این مرز بوم توانست واکسن کرونا تولید کنند ولی در دولت گذشته این موارد برای آنها مهم نبود.

فرماندار دشتی بیان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملزم به همکاری با ستاد انتخابات هستند و هیچ کوتاهی در این زمینه از هیچ مدیری پذیرفتنی نیست.

وب یادآور شد: پروژه‌ها که قرار است تا هفته دولت افتتاح شوند با جدیت دنبال شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رئیسی اعتقاد خاصی به جوانان و دانشمندان مملکت داشت – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رئیسی اعتقاد خاصی به جوانان و دانشمندان مملکت داشت – خبرگزاری پیشتاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.