علی حکیم جوادی رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای شد

علی حکیم جوادی رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای شد

علی حکیم جوادی با حکم سرپرست ریاست جمهوری به عنوان رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز، با حکم محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری، علی حکیم جوادی رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و رییس هییت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به عنوان رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منصوب شد.

در متن این حکم مورخ 10 خردادماه 1403 به امضای سرپرست ریاست جمهوری خطاب به علی حکیم جوادی آمده است: «به استناد اصل 131 قانون اساسی و در اجرای ماده های 61 و 66 آیین نامه اجرایی مواد 2 و 17 قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب 21/4/1383 هیات محترم وزیران و مصوبه مورخ 30/ 07/ 1397 شورای عالی فضای مجازی؛ بنابر پیشنهاد شورای مرکزی آن سازمان و معرفی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به موجب این حکم به عنوان «رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور» منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)؛ با توجه به اصول عدالت محوری، پاکدستی و فسادستیزی، حفظ روحیه انقلابی و جهادی و با سرلوحه قراردادن «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در تحقق شعار «دولت مردمی-ایران قوی» موفق و سربلند باشید».

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی حکیم جوادی رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی حکیم جوادی رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای شد"، کلیک کنید.