ماموریت ما برگزاری انتخابات حداکثری است

ماموریت ما برگزاری انتخابات حداکثری است

پیشتاز/ایلام نشست هیات های نظارت و اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دهلران با حضور فرماندار ویژه دهلران، معاون سیاسی فرماندار، اعضای هیات ها برگزار شد.

«لطیف صادقی» امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403، در این نشست  با تسلیت شهادت رییس جمهور گفت: هیات اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وظایف سنگینی برعهده دارد که باید با رعایت اصل بی طرفی و رعایت مر قانون این وظیفه را به نحو احسن به سرانجام برساند.
وی با تاکید بر اینکه ما امانتدار نظام هستیم و امانتدار جریان سیاسی خاصی نیستیم اظهار کرد: هیات اجرایی با دقت و هوشیاری و بدور از هر گونه دخالتی کار خودش را بر اساس قانون پیگیری و انجام دهد.
فرماندار ویزه دهلران یادآور شد: ماموریت ما برگزاری سالم انتخابات با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.
صادقی بر ضرورت تلاش برای انتخاباتی باشکوه در شهرستان تاکید کرد و گفت: وظیفه ما رعایت قانون، رعایت اصل بی طرفی، توجه به مر قانون و فراهم کردن زمینه برای جلب  مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.
وی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و افزود: حضور گسترده مردم موجب یاس و ناامیدی دشمن و تقویت اقتدار و امنیت ملی کشور خواهد شد و از مردم دعوت می شود این بار نیز با حضور پر رنگ خود در پای صندوق های رای پاسخ دندان شکنی به دشمنان نظام و انقلاب بدهند.
معاون سیاسی فرماندار ویژه دهلران هم به تعداد اعضای هیات اجرایی اشاره و افزود: هیات اجرایی همان ترکیب هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشد.

«نعمت الله حاتمی» بر پیگیری روند انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر اساس جدول زمانبندی تاکید کرد و افزود:تعداد شعب همان تعداد شعب انتخابات مجلس دوازدهم است.
به گزارش پیشتاز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری دهلران، وی از آمادگی هیات های اجرایی و نظارت برای انجام وظایف خود بر اساس برنامه زمانبندی خبرداد و گفت: همه تمهیدات لازم برای انتخاباتی با شکوه در این شهرستان اندیشیده شده است.
پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماموریت ما برگزاری انتخابات حداکثری است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماموریت ما برگزاری انتخابات حداکثری است"، کلیک کنید.