محدودیت های تردد پایان هفته در محور های مازندران

محدودیت های تردد پایان هفته در محور های مازندران

برخی محدودیت های تردد از امروز چهارشنبه تا شنبه 12 خرداد در جاده های مازندران اجرا می شود.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز از مرکز مدیریت راه های کشور؛ این مرکز اعلام کرد: محدودیت های تردد از امروز چهارشنبه 9 خرداد تا شنبه 12 خرداد 1403 در جاده های مازندران اجرا می شود.

تبصره: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محور ها هرگونه تردد در ساعت و یا نحوه اجرا متحمل خواهد بود.

محدودیت های اعلامی پلیس راه:

موتور سیکلت:
تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه مورخ 1403/03/09 تا ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 1403/03/12 از محور های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.

تبصره: تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وسیله نقلیه سبک:

2. سواری:

الف) محور کندوان:
– محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در محور مذکور از ساعت 15:00 الی 24:00 روز جمعه مورخ 1403/03/11 به شرح ذیل اعلام می گردد:

1) از ساعت 15 آزادراه تهران – شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرور های به مقصد چالوس انجام می شود.

2) از ساعت 16 ابتدای پل زنگوله (انت های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد بصورت کامل.

3) از ساعت 18 از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه اجرا می گردد. (شمال به جنوب)

4) از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می گردد.

5) در صورت کم حجم بودن ترافیک محور، اتمام طرح یکطرفه زودتر از زمان اعلامی اجرا می گردد.

تبصره: تردد از مسیر جاده قدیم کرج – چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 12 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع می باشد.

ب) محور هراز:
1- در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روز جمعه مورخ 1403/03/11 به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام خواهد شد.

وسیله نقلیه سنگین:

3. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین موادسوختی و یا فاسدشدنی):

1- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.

2- محور هراز:

الف) تردد کلیه تریلر ها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد.

ب) تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 1403/03/09 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روز های پنجشنبه و جمعه مورخ های 1403/03/10 و 11 از محور هراز ممنوع می باشد.

کلیه خودرو ها:
تبصره: تردد از مسیر جاده قدیم کرج – چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 12 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع می باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت های تردد پایان هفته در محور های مازندران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت های تردد پایان هفته در محور های مازندران"، کلیک کنید.