محله سیدی نوسازی و بازسازی می شود

محله سیدی نوسازی و بازسازی می شود

به گزارش پیشتاز از خراسان، احمد وحیدی در حاشیه بازدید از منطقه سیل زده سیدی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خیابان سپاه منطقه سیدی مشهد جز بافت های فرسوده محسوب می شود و جزیی از برنامه های ما بوده است که نوسازی و بازسازی آن را انجام دهیم.

وی که با حضور در منطقه سیدی از نزدیک وضعیت خانه های سیل زده را بررسی کرده بود، گفت: در این منطقه، سازه ها ناپایدار است و به هر حال به روش مهندسی ساخته نشده، بارش باران برای کوچه های منطقه مشکلاتی را ایجاد کرده است.

وزیر کشور با ابراز تاسف از سیل در مشهد، بیان کرد: در یکی از همین خانه ها، یک خانم مسن و دو کودک جان خود را از دست داده اند.

وحیدی خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها پای کار هستند و به شهروندانی که وسایل خانه هایشان آسیب دیده است، پس از ارزیابی کمک خواهد شد.

در پایان یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی، در صحبتی کوتاه بیان کرد: در محلات سیدی و سپاه مشکلاتی وجود دارد که نیروهای خدمات رسان همچنان در حال رسیدگی هستند.

قلندر شریف، شهردار مشهد نیز از آخرین اقدامات انجام شده شهرداری در خیابان سپاه و منطقه سیدی مشهد خبر داد و گفت: از روز گذشته همکاران ما در هلال احمر و سپاه امام رضا(ع) در محل (سپاه 69) مستقر و در حال امدادرسانی هستند و نیروهای خدمات شهری لایروبی اولیه منازل را انجام دادند.

وی افزود: منازلی که هم اکنون خدمت رسانی در آن ها در حال انجام است، مربوط به افرادی است که شب گذشته در منزلشان حضور نداشتند و لایروبی اولیه منازل انجام شده است. خیابان یک مرتبه شست وشو داده شده و دوباره در حال شست وشوی آن هستند.

شهردار مشهد ادامه داد: در جلسه با وزیر و سایر مسیولان، مسیله جبران خسارات بررسی خواهد شد و در حال آماده باش هستیم تا براساس پیش بینی های هواشناسی، امور را طبق روال و ضرورت انجام دهیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محله سیدی نوسازی و بازسازی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محله سیدی نوسازی و بازسازی می شود"، کلیک کنید.