مورینیو مهاجم تیم ملی ایران را نمی خواهد!

مورینیو مهاجم تیم ملی ایران را نمی خواهد!

آفتاب نیوز :

ژوزه مورینیو که با امضای قراردادی دو ساله هدایت تیم فوتبال فنرباغچه را برعهده گرفت، بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور در کنفرانس مطبوعاتی گفت: ما باید تا دو هفته دیگر تمرینات آماده سازی خود برای فصل آینده را آغاز کنیم، تعطیلات تمام شد. حالا که من اینجا هستم، سوپرلیگ ترکیه بیشتر مورد توجه خارجی ها قرار خواهد گرفت.

به نقل از پیشتاز وی در ادامه افزود: هدف ما صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپاست (فنرباغچه با نایب قهرمانی در سوپرلیگ ترکیه جواز حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان را کسب کرد). امیدوارم بازیکنانی که از تیم ما، تیم ملی فوتبال ترکیه را در مسابقات یورو 2024 همراهی می کنند، زودتر حذف شوند و سریعاً به ترکیب تیم بازگردند.

آقای خاص با اشاره به اینکه فنرباغچه این فصل با وجود کسب 99 امتیاز از کسب قهرمانی در سوپرلیگ ترکیه بازماند و قهرمانی را به گالاتاسرای 102 امتیازی واگذار کرد، صحبت های خود را اینطور ادامه داد: اگر می خواهید قهرمان شوید، باید تمامی بازی ها را ببرید. این خوب نیست که 99 امتیاز جمع کنیم و تیم مقابل با 102 امتیاز قهرمان شود. امیدوارم فصل آینده لیگ بهتر و متعادل تری داشته باشیم. آنچه من می خواهم، کسب امتیازی کمتر از 99 امتیاز و قهرمان شدن است. ما مسول هستیم و باید در پایان روز هواداران مان را خوشحال به خانه بفرستیم.

مورینیو تصریح کرد: خانه ام در لندن است و ایتالیا را خیلی دوست دارم. من در ایتالیا می توانستم راحت تر کار کنم، اما جاه طلبی را انتخاب کردم. می دانم که هواداران چه آرزویی دارند. این همان چیزی بود که در من برای حضور در فنرباغچه ایجاد انگیزه کرد. اگر فرصت داشتم از فردا تمرینات را شروع می کردم و هفته آینده هم اولین بازی را انجام می دادیم.

سرمربی پیشین تیم های ریال مادرید و اینتر همچنین با اشاره به شادی گل های خاصش خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانیم در ثانیه های آخر گلزنی کنیم تا بتوانم وارد زمین شوم، چون هنوز می توانم بدوم. هواداران باید بدانند که اگر در دقیقه 85 در نتیجه عقب بیفتیم، می توانیم در دقیقه 90 گل بزنیم و پیروز شویم.

وی در پایان در واکنش به شایعات مطرح شده در رسانه ها راجع به علاقه او به جذب روملو لوکاکو و پایولو دیبالا اظهار داشت: بگذارید واضح بگویم؛ من علاقه ای به جذب هیچ بازیکنی از رُم ندارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورینیو مهاجم تیم ملی ایران را نمی خواهد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورینیو مهاجم تیم ملی ایران را نمی خواهد!"، کلیک کنید.