ناپدید شدن مدیر با سابقه ایرانی در فرودگاه دوبی!

به گزارش خبرگزاری پیشتاز؛ تیم ملی والیبال ایران با حضور در برزیل مهیا می شود تا در روزهایی دشوار و نفس گیر، آخرین شانسش برای رسیدن به بازی های المپیک پاریس را امتحان کند.

در گزارش شرق آمده است: این تیم در هفته اول لیگ ملت های والیبال باید در برزیل به میدان برود و در همین راستا هفته گذشته به این کشور رفته و تا به الان سه دیدار دوستانه هم با تیم ملی برزیل برگزار کرده که هر سه تا را واگذار کرده است. البته کار اصلی شاگردان پایز، سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران، از روز پنجشنبه آغاز می شود، ولی موردی که این روزها فرع را بر اصل ارجح کرده، رخ دادن اتفاق های عجیب و غریب برای وحید مرادی، سرپرست گروه و مدیر تیم ملی والیبال ایران است.

او قرار بود به همراه همین تیم ملی راهی برزیل شود، ولی در رخ دادی کم سابقه، در فرودگاه دوبی ناپدید شده و از آن موقع به بعد دیگر خبری از او نیست. در اقداماتی مشابه که پیش تر از سوی ورزشکاران و یکی، دو رییس فدراسیون رقم خورده، معمولا سریع ترین گمانه زنی مربوط به پناهندگی این افراد است. اگرچه هیچ چیزی در این مورد به طور رسمی تا به الان اعلام نشده اما بعید است مرادی که پتانسیل سفرهای متعدد به همراه تیم ملی را دارد، امارات را برای مقصدی جهت کارهای پناهندگی اش در نظر گرفته باشد. اینجاست که سمت وسوی گمانه زنی ها متوجه اتفاق های دیگر هم می شود. اتفاقاتی که بخشی از آن را می توان در لابه لای صحبت های رییس فدراسیون والیبال جست. او گفته مرادی در دوبی درگیر مسایل شخصی شده و نتوانسته تیم ملی را همراهی کند. شاید هیچ کدام از مسایل به اندازه بی خبری مطلق از وحید مرادی نباشد. از روزی که او در دوبی ناپدید شده تا به الان هیچ خبری از این مدیر ایرانی در دسترس نیست. اگر هم نهادی،اطلاعاتی از او در دست دارد، تا روز گذشته این اخبار را منتشر نکرده است.

ناپدید شدن رازآلود وحید مرادی در فرودگاه دبی؛ چرا هیچ خبری از او نیست؟!

به هر روی، تنها موردی که می توان به آن تا حدودی استناد کرد، صحبت های میلاد تقوی، رییس فدارسیون والیبال است. او درباره عدم همراهی وحید مرادی به عنوان سرپرست گروه و مدیر تیم ملی والیبال بزرگسالان در هفته نخست لیگ ملت های والیبال و شایعه هایی که دراین باره شکل گرفته است، گفت: « آقای مرادی با هماهنگی فدراسیون والیبال و شخص من از همراهی تیم ملی به طور موقت انصراف داد. آقای مرادی با من تماس گرفت و اعلام کرد مشکل شخصی دارد که مربوط یکی از بستگان او است و برای حل این مشکل نمی تواند همراه تیم ملی باشد. من نیز به او اجازه دادم برای حل این مشکل، اقدامات لازم را انجام دهد. آقای خوش خبر هم جانشین او شد. قضیه به همین سادگی بود. نباید با دخالت در زندگی اشخاص، آنها را دچار مشکل کرد. این کار اخلاقی نیست ». نکته ای که رییس فدراسیون والیبال سعی کرده آن را مانند یک راز نگه دارد، دلیل عدم همراهی وحید مرادی است؛ بااین حال، عجیب است که او حاضر نشده دلیل پنهان کاری فدراسیون والیبال درباره غیبت وحید مرادی را بازگو کند. او گفته امری شخصی است، ولی شخصیت حقوقی مرادی به عنوان یک مدیر ورزشی ایران که اتفاقا همراه تیم ملی راهی دوبی شده، این موضوع را از فرضیه شخصی بودن خارج می کند.

در کنار تمامی این موارد، شایعات جدیدی مطرح شده که نشان می دهد ظاهرا مسایل مالی که در گذشته در فعالیت های خانوادگی مرادی وجود داشته، برایش در دوبی سنگین تمام شده است. این گمانه وقتی قوی تر می شود که وحید مرادی ابتدا قصد داشت کاروان ایران را از فرودگاه قطر به سمت برزیل راهی کند، ولی بعدها با اصرار سرمربی تیم ملی والیبال ایران، فرودگاه دوبی جایگزین شد. به این ترتیب، مرادی هم مجبور به سفر به دوبی شد و از آن موقع به بعد دیگر خبری از او در دسترس نیست. جالب آنکه سایت تابناک اخیرا خبری منتشر کرده و در تیتر آن به وضوح با علامت سوال از بازداشت شدن وحید مرادی در دوبی خبر داده است. در بخشی از این خبر که مربوط به این اتفاق است، آمده: «منابع نزدیک به مرادی می گویند او در سال های 2010 تا 2013 همراه شریکش در دوبی به امور ساختمانی و تجاری پرداخته و حالا موضوعات مالی این شراکت برای او دردسرساز شده است ». به هرروی، فعلا هیچ کدام از این شایعه ها تایید نشده، ولی پنهان کاری بزرگی که در این زمینه صورت گرفته، همه چیز را بحرانی تر کرده است؛ چطور می شود یک مدیر ورزشی ایران در دوبی ناپدید شود و تا چندین روز بعد از آن اتفاق خبرساز، کسی اطلاعی از سرنوشت وحید مرادی نداشته باشد؟ توجیهات میلاد تقوی، رییس جدید فدراسیون والیبال، مبنی بر شخصی خواندن این اتفاق هم نه تنها کمکی به حل شدن این پرونده نخواهد کرد، بلکه دقیقا به رواج شایعه ها و گمانه زنی بیشتر خواهد انجامید.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناپدید شدن مدیر با سابقه ایرانی در فرودگاه دوبی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناپدید شدن مدیر با سابقه ایرانی در فرودگاه دوبی!"، کلیک کنید.