هنیه: جهان در برابر نسل کشی اسراییل عاجز مانده است

هنیه: جهان در برابر نسل کشی اسراییل عاجز مانده است

رییس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد با وجودی که جهان رژیم صهیونیستی را به عنوان رژیم کودک کش دانسته است اما نمی تواند مانع از حملات این رژیم علیه مردم غزه شود.

به گزارش پیشتاز، «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی حماس امروز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد دشمن صهیونیستی قتل عام علیه مردم غزه و زنان و کودکان را ادامه می دهد و اکنون این قتل عام ها در اردوگاه النصیرات و دیرالبلح در حال انجام است.

وی افزود جهان رژیم صهیونیستی را به عنوان رژیم کودک کش اعلام کرد اما از پایان دادن به جنگ نسل کشی علیه ملت فلسطین عاجز مانده است.

به نقل از خبرگزاری الجزیره، هنیه تاکید کرد ملت فلسطین هرگز تسلیم نخواهند شد و مقاومت به دفاع از حقوق این ملت در برابر این دشمن جنایتکار ادامه خواهد داد.

رییس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: اگر رژیم اشغالگر گمان می کند می تواند گزینه های خود را با زور بر ما تحمیل کند، در توهم است. حماس هرگز با هیچ توافقی که اولا و قبل از هر چیزی امنیت را برای مردم ما محقق نکند، موافقت نخواهد کرد.

وی ادامه داد رژیم صهیونیستی به لحاظ نظامی شکست خورده و به لحاظ سیاسی و اخلاقی سقوط کرده است و جهان باید اقدام کند. تمامی ملت ها و آزادگان جهان باید در برابر این قتل عام های وحشیانه و شهادت غیرنظامیان قیام کنند.

پایان خبر پیشتاز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنیه: جهان در برابر نسل کشی اسراییل عاجز مانده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنیه: جهان در برابر نسل کشی اسراییل عاجز مانده است"، کلیک کنید.