واکنش امیری به پاداش 100 میلیونی که با تساوی پرید

واکنش امیری به پاداش 100 میلیونی که با تساوی پرید

آفتاب نیوز :

وحید امیری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و سپاهان گفت: بعد از اتفاقات هفته گذشته و دیدار با آلومینیوم، همه یکدل شده بودند که سه امتیاز را بگیریم، اما تیم حریف آمده بود که یک بازی فشرده انجام بدهد و بازیکنان تاثیرگذار تحت تاثیر یارگیری شدید قرار داشتند و این مسیله شرایط را سخت کرده بود. هواداران هم سنگ تمام گذاشتند و از آن ها تشکر می کنم و قول می دهم که تا روز آخر تلاش می کنیم و بازی به بازی پیش می رویم. هنوز چیزی تمام نشده و 15 امتیازی باقی مانده است. این اختلاف یک امتیازی چیزی نیست که به خاطرش از الان خودمان را کنار بکشیم. ما تا روز آخر تلاش می کنیم و این قول را به هواداران می دهیم که آن ها را روسفید کنیم.

وی درباره تیم نساجی، حریف بعدی پرسپولیس و اینکه این تیم باید با استقلال نیز روبه رو شود، اظهار داشت: نساجی یک تیم قابل احترام است که همیشه تمام تلاش خود را کرده. بازی هفته آینده برای هر دو تیم جدال مرگ و زندگی است و امیدواریم هر چیزی که خیر و صلاح است، رقم بخورد. مطمین باشید که فوتبال زیبایی به نمایش می گذاریم و امیدوارم تیمی که لایق قهرمانی است، به آن برسد.

امیری در مورد خصوصی شدن پرسپولیس و اینکه گفته می شد قرار است به بازیکنان در صورت برتری مقابل سپاهان پاداش صد میلیونی داده شود، خاطر نشان کرد: از این پاداش اطلاع نداشتم. این موضوع نیز یک اتفاق مبارک برای هر دو باشگاه بود و امیدوارم از این دست اتفاقات که هر فصل شاهدش بودیم، خلاص شویم و شاهد اتفاقات بزرگی باشیم و در عرصه های بین المللی رقابت کنیم.

وی راجع به بازگشت بیرانوند به ترکیب پرسپولیس تصریح کرد: رفیعی در چند بازی گذشته سنگ تمام گذاشت. در گل هایی هم که بازی قبلی خورد، مقصر نبود و ما مقصر بودیم. بیرانوند هم نیازی به تعریف ما ندارد. او یک دلگرمی بزرگ است و خدا او را برای پرسپولیس حفظ کند.

امیری درباره کسل کننده بودن بازی امروز اظهار داشت: حساسیت بیش از حد بازی و همچنین شرایط بازی سپاهان و آنالیز آنها، بازی را کسل کننده و سخت کرده بود.

وی در مورد علت مصاحبه نکردن بازیکنان پرسپولیس پس از شکست مقابل آلومینیوم گفت: همه بازیکنان از شرمندگی شان صحبت نکردند و همه ناراحت بودند. یک بازی خاصی بود و یک درس بزرگی به ما داد. ما پنالتی را باختیم و شاید بد زدیم، اما آلومینیوم در روند بازی هم فوق العاده بازی کرد. درس زیادی از این بازی گرفتیم و امیدوارم در آینده از آن استفاده کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش امیری به پاداش 100 میلیونی که با تساوی پرید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش امیری به پاداش 100 میلیونی که با تساوی پرید"، کلیک کنید.