واکنش تند نتانیاهو به اعتراضات ضد اسراییلی دانشجویان در آمریکا

واکنش تند نتانیاهو به اعتراضات ضد اسراییلی دانشجویان در آمریکا

به گزارش پیشتاز، اعتراضات با برپایی اعتراضات و کمپ های چادری در دانشگاه کلمبیا و درخواست برای پایان همکاری دانشگاه با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان سلاح به رژیم صهیونیسیتی به دلیل جنایات در غزه آغاز شد و کمتر از یک هفته به دانشگاه های سراسر آمریکا رسید. این اعتراضات منجر به تعلیق گسترده و دستگیری صدها دانشجو در نیویورک، تگزاس و کالیفرنیا شده است.

آمریکا، متحد نزدیک رژیم صهیونیستی و ارایه دهنده اصلی کمک های نظامی است. نتانیاهو در بیانیه ای گفت: «آنچه در دانشگاه های آمریکا اتفاق می افتد وحشتناک است.

نتانیاهو مدعی شد: اوباش یهودی ستیز، دانشگاه های پیشرو را تصرف کرده اند. آنها خواستار نابودی اسراییل هستند. آنها به دانش آموزان یهودی حمله می کنند. آنها به اعضای هییت علمی یهودی حمله می کنند. این بی وجدانی است. باید متوقف شود.

به گزارش پیشتاز براساس گزارش خبرگزاری فرانسه، او پاسخ چند رییس دانشگاه را «شرم آور» خواند و گفت که باید کارهای بیشتری انجام شود.

نتانیاهو گفت: «آنچه در حال حاضر مهم است این است که همه ما، همه ما که ارزش ها و تمدن خود را گرامی می داریم، کنار هم بایستیم و بگوییم دیگر بس است.»

از زمان عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر و پاسخ نظامی رژیم صهیونیستی به دلیل بحران انسانی بوجود آمده در غزه، دانشگاه های آْمریکا کانون بحث های فرهنگی شدید شده اند.

حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون بیش از 33000 شهید برجای گذاشته است که بیشتر آنها زنان و کودکان هستند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تند نتانیاهو به اعتراضات ضد اسراییلی دانشجویان در آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تند نتانیاهو به اعتراضات ضد اسراییلی دانشجویان در آمریکا"، کلیک کنید.