واکنش ستاره استقلال به ماجرای سربازی

واکنش ستاره استقلال به ماجرای سربازی

به گزارش خبرگزاری پیشتاز؛ یکی از بازیکنانی که وضعیت او برای فصل بعد نامشخص است، ابوالفضل جلالی است. بهترین پاسور آبی‌ها در لیگ قبل، گفته می‌شود که باید برای سپری کردن دوران مقدس سربازی، راهی یک تیم نظامی شود هر چند که خود او پیش از این، مدعی بود که مشکلی از این بابت ندارد.

جلالی امروز راهی ساختمان باشگاه استقلال شده بود ولی در چند مرتبه و درخصوص سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه باید برای سپری کردن دوران مقدس سربازی عازم ملوان شود یا خیر، پاسخ واضح و روشنی نداد تا به ابهامات درباره وضعیت او افزوده شود.

در روزهای گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه جلالی قراردادش را با استقلال تمدید کرده ولی برای اینکه بتواند به حضور در این تیم ادامه دهد، ابتدا باید وضعیت سربازی خود را تعیین تکلیف کند.

در زیر، مکالمه خبرنگاران با جلالی را می‌خوانیم:

* در رابطه با وضعیتتان صحبت می‌کنید؟
سلام خسته نباشید، می‌دانم هوا هم گرم است و شما هم مقابل ساختمان باشگاه بوده‌اید…

* دلیل حضورتان را بگویید.
من برای برگه مالیاتی آمده بودم.

* ماجرایی که می‌گویند شما سرباز شده‌اید چیست؟
نه به‌خدا من برای کارهای مالیاتی آمده بودم و ان‌شالله در روزهای آینده با شما صحبت می‌کنم، الآن هم هوا گرم است.

* مشکلی در مورد سربازی نداری؟
نه، نه.

* درباره پیشنهاد سپاهان بگویید. مسئولان ملوان هم می‌گویند شما سرباز شده‌ای و نمی‌توانی برای استقلال بازی کنی.
من اصلا چنین چیزی را نشنیده‌ام. پیشنهاد سپاهان را هم نشنیده‌ام…

* الآن شما سرباز هستید یا خیر؟
من برای کارهای مالیاتی آمده بودم. شما در این گرما نشسته‌اید و منتظر بوده‌اید، با احترام به شما، من چند روز آینده می‌آیم و با شما مصاحبه می‌کنم.

* باشگاه در پست شما بازیکن می‌گیرد و مذاکراتی را با آقای زکی‌پور انجام داده است.
من در جریان نیستم و باشگاه می‌تواند با هر بازیکنی که مدنظرش است، مذاکره کند. این یک چیز کاملا حرفه‌ای است و من هم استقبال می‌کنم. من برای کارهای مالیاتی آمده بودم و در روزهای آینده با شما مصاحبه می‌کنم.

* اصلا از وضعیت سربازیتان که خبر دارید؟
من برای کارهای مالیاتی آمده بودم!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ستاره استقلال به ماجرای سربازی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ستاره استقلال به ماجرای سربازی"، کلیک کنید.