پرکارترین خواننده پاپ مشخص شد

پرکارترین خواننده پاپ مشخص شد

آفتاب نیوز :

در فروردین ماه امسال، 162 نوبت کنسرت پاپ در سراسر کشور برگزار شد. این آمار تنها مختص به اجرای صحنه ای گونه پاپ است. البته که با توجه به تعطیلی های شب های قدر، از تاریخ 11 تا 19 فروردین، هیچ کنسرت پاپی در کشور به روی صحنه نرفت و بنابراین این آمار، متعلق به دو دهه از فروردین ماه است.

طبق این گزارش، 122 نوبت اجرا در شهرستان و 40 نوبت نیز در تهران به روی صحنه رفت. علیرضا طلیسچی با 21 نوبت اجرا، پرکارترین خواننده فروردین در حوزه برگزاری کنسرت به شمار می رود. مجید رضوی با 14 نوبت و رضا صادقی با 12 نوبت، در رده های بعدی این فهرست قرار می گیرند

علیرضا طلیسچی با 21 نوبت اجرا، پرکارترین خواننده فروردین ماه در حوزه برگزاری کنسرت به شمار می رود. مجید رضوی با 14 نوبت و رضا صادقی با 12 نوبت، در رده های بعدی این فهرست قرار می گیرند.

حامیم و مسعود صادقلو نیز هر یک با 11 نوبت، مشترکا در رتبه چهارم قرار گرفتند.

در فروردین ماه، 30 خواننده در حوزه پاپ به روی صحنه رفتند و توانستند باتوجه به تداخل ماه مبارک رمضان با فروردین ماه و تعطیلات مناسبتی، آمار خوبی را در این ماه به ثبت برسانند.

نکته جالب توجه این آمار، نسبت سه برابری حجم اجرای موسیقی پاپ در شهرستان ها در برابر تهران است که این اتفاق در چندین استان مسافرخیز کشور رخ داد و سبب شد تا پراکندگی جغرافیایی خوبی به لحاظ برگزاری کنسرت در سطح کشور برقرار باشد.

البته که این رخداد، طی دو سال اخیر، با مهندسی فعالی اجرایی شده است تا بسیاری از استان های کشور، در بسیاری از شب ها، پذیرای خوانندگان گونه های مختلف موسیقی باشند و عدالت فرهنگی از این منظر، رشد موجهی را به خود ببیند. با توجه به کاهش تعطیلات مناسبتی طی اردیبهشت، انتظار می رود که این آمار با افزایش قابل توجهی مواجه شده و اجرای کنسرت تا نیمه های تیرماه که آغاز ماه محرم است، رشد تصاعدی خوبی را شاهد باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرکارترین خواننده پاپ مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرکارترین خواننده پاپ مشخص شد"، کلیک کنید.