پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پی شهادت رییس جمهور

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پی شهادت رییس جمهور

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، شهادت آیت الله رییسی و همراهان شهیدش را تسلیت گفت.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری پیشتاز، در پی شهادت آیت الله رییسی و همراهان شهیدش، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، شهادت خادمان ملت را به محضر شریف امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی و بازماندگان این شهدای عزیز، تبریک و تسلیت گفت و ضمن آرزوی علو درجات و هم نشینی با اولیاءالله برای این شهیدان عزیز، اطمینان خاطر داد که مطابق فرمایش رهبر عزیز و حکیم انقلاب، مسیر پر افتخار خدمت با تاسی به روحیه خستگی ناپذیر شهید آیت الله رییسی با قدرت ادامه خواهد داشت و با استعانت از خدای متعال کوچک ترین خللی در خدمت به مردم شریف ایران ایجاد نخواهد شد.

متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُوْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا

شهادت؛ هنر مردانی است که برای خدا و در مسیر خدا هستند. آیت الله سید ابراهیم رییسی، خادم خستگی ناپذیری بود که در مسیر خدمت به مردم شریف ایران اسلامی از هیچ تلاش و مجاهدتی دریغ نداشت و تا پای جان بر این عهد الهی ایستاد. این خادم آستان مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، در سالروز میلاد امام و مراد خود، اجر یک عمر مجاهدت خالصانه خود را اینگونه گرفت تا به مصداق آیه شریفه وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ اَمواتًا، در پیشگاه حضرت حق، زنده باشند.

حقیر، شهادت رییس جمهور جهادی، مردمی و عزیز ایران اسلامی، شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی، شهید دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیر انقلابی امور خارجه، شهید حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز، شهید دکتر مالک رحمتی استاندار جوان و انقلابی آذربایجان شرقی، شهید سرافراز سپاه اسلام سردار موسوی و سایر همراهان شهید ایشان را به محضر شریف امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی و بازماندگان این شهدای عزیز، تبریک و تسلیت عرض می کنم و ضمن آرزوی علو درجات و هم نشینی با اولیاءالله برای این شهیدان عزیز، اطمینان خاطر می دهیم که مطابق فرمایش رهبر عزیز و حکیم انقلاب، مسیر پر افتخار و خدمت با تاسی به روحیه خستگی ناپذیر شهید آیت الله رییسی با قدرت ادامه خواهد داشت و با استعانت از خدای متعال کوچک ترین خللی در خدمت به مردم شریف ایران ایجاد نخواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پی شهادت رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پی شهادت رییس جمهور"، کلیک کنید.