پیش بینی قیمت دلار 10 اردیبهشت 1403 / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد

پیش بینی قیمت دلار 10 اردیبهشت 1403 / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد

به گزارش پیشتاز ،امروز قیمت دلار با کاهش 1500 تومانی در پله میانی و کف کریدور ششم معامله شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:معامله گران به ارزپاشی بازارساز اشاره می کنند و می گویند روند عرضه و تقاضا در تعادل قرار دارد؛ هر چند فعالان بازار ارز دوام این روند کاهشی را با توجه به اثر تورم، کوتاه مدت می دانند.

پیش بینی قیمت دلار

افزایشی های بازار قیمت دلار را در بلندمدت صعودی پیش بینی می کنند و معتقدند، رشد خروج سرمایه از کشور، دلیل اصلی روند افزایشی دلار است. به اعتقاد آنها خروج سرمایه به خاطر رکود بازارهای مولد سرمایه و مسکن مقداری افت کرده است، اما نسبت به افزایش قیمت دلار آلارم می دهد. آنها می گویند ماندگاری دلار در کف قیمتی کوتاه مدت است زیرا در کف قیمت، تقاضا افزایش پیدا می کند و بازار به عنوان یک فرصت خرید به این منطقه نگاه می کند.

کارشناسان اقتصادی روزهای هفته اخیر را در تعیین روند صعودی و یا نزولی دلار سرنوشت ساز می دانند. آنها معتقدند دلار با افت های هزار تومانی روزهای اخیر، در روند اصلاحی قرار گرفته است و در روزهای آینده این اسکناس به کریدور پنجم سقوط خواهد کرد.

پوند گران شد

قیمت درهم روز یکشنبه 9 اردیبهشت کاهش 290 تومانی داشت و در کانال 16 هزار تومانی عقب نشینی کرد. این اسکناس در آخرین معامله نقدی روز یکشنبه با رقم 16 هزار و 500 تومان بسته شد. تتر با کاهش 750 تومانی کانال 62 هزار تومانی را از دست داد و با رقم 61 هزار و 250 تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس افزایش 100 تومانی روی رقم 77 هزار و 280 تومانی ایستاد. یورو نیز روز یکشنبه 550 تومان ارزان شد و با رقم 65 هزار و 450تومانی بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار در دومین روز هفته افزایش داشت. اسکناس دلار با رقم 44 هزار و 359 تومان و حواله دلار با رقم 41 هزار و 418 تومان عرضه شد.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی قیمت دلار 10 اردیبهشت 1403 / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی قیمت دلار 10 اردیبهشت 1403 / دلار برای برگشت به کریدور پنجم آماده شد"، کلیک کنید.