کاهش آسیب‌های اجتماعی محله‌های اسدآبادی و فلک الدین خرم‌آباد با استفاده از مشارکت حلقه‌های میانی

کاهش آسیب‌های اجتماعی محله‌های اسدآبادی و فلک الدین خرم‌آباد با استفاده از مشارکت حلقه‌های میانی

پیشتاز/لرستان استاندار لرستان گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی و رفع مشکلات دو محله اسد آبادی و فلک الدین با استفاده از ظرفیت محله، مسجد، پایگاه مقاومت بسیج و مشارکت حلقه‌های میانی در دستور کار قرار گرفت.

ابوطالب شفقت هفدهم تیرماه در جلسه بررسی مشکلات دو محله اسد آبادی و فلک الدین، با اشاره به بازدیدهای انجام شده از این دو محله، اظهار کرد: دو محله اسد آبادی و فلک الدین از مناطق کمتر برخوردار و محروم خرم آباد هستند.

وی ادامه داد: با وجود این که در گذشته کارهای خوبی هم در این محلات انجام شده حتی اهالی محله هم کارگروهی برای احصا مسائل تشکیل دادند اما رفع مشکلات این دو محله به اقدامات بیشتری نیاز دارد.

استاندار با اشاره به حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در جلسه، بیان کرد: قرار شد با محوریت محله، استفاده از ظرفیت مسجد، پایگاه مقاومت بسیج و مشارکت  حلقه‌های میانی رفع مشکلات محله انجام شود.

شفقت بر ساماندهی ضایعات فروشی‌ها در دو محله اسدآبادی و فلک الدین به عنوان مطالبه ی مهم اهالی آنها تاکید کرد و گفت: قرار است شهرداری ظرف دو هفته آینده با تعیین مکان، انتقال و ساماندهی ضایعات فروشی‌ها را انجام دهد.

وی با اشاره به ضرورت جانمایی میادین تره‌بار، فضای ورزشی، درمانی و آموزشی در این محلات گفت: هدف ما کاهش آسیب‌های اجتماعی در این محله‌ها است و برای تحقق این امر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

این جلسه به دنبال بازدیدهای میدانی استاندار از این دو محله شهر خرم آباد و دیدار با اهالی آنها با رویکرد به حداقل رساندن مشکلاتشان برگزار شد.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش آسیب‌های اجتماعی محله‌های اسدآبادی و فلک الدین خرم‌آباد با استفاده از مشارکت حلقه‌های میانی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش آسیب‌های اجتماعی محله‌های اسدآبادی و فلک الدین خرم‌آباد با استفاده از مشارکت حلقه‌های میانی"، کلیک کنید.