کُری سنگین یک پرسپولیسی برای نکونام

آفتاب نیوز :

مرتضی فنونی زاده در خصوص بُرد پرسپولیس مقابل هوادار و تلاش این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر، اظهار داشت: بازی خوبی بود، اما متاسفانه خیلی موقعیت از دست می دادیم و نمی دانم چرا بازیکنان از فرصت ها به خوبی استفاده نمی کردند. پرسپولیس باید حداقل 5 گل به هوادار می زد و امیدوارم در بازی بعدی، تیم با آرامش کامل بازی کند. از سوی دیگر، وقتی علیرضا بیرانوند بهترین بازیکن دیدار برابر هوادار می شود، یعنی دفاع تیم به شدت مشکل دارد. کادرفنی باید روی سیستم دفاعی کار کند تا دیگر فرصت به مهاجمان حریف ندهیم.

وی در مورد نقاط قوت تیم، گفت: از لحاظ حفظ توپ بهترین تیم لیگ هستیم، ولی متاسفانه در سه بازی اخیر، مدافعان تیم به خوبی نمی توانند وظایف خود را انجام دهند. سه هفته آخر برای پرسپولیس و هواداران بسیار مهم است و بازیکنان باید تلاش بیشتری داشته باشند.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به صحبت های امیرحسین صادقی پیشکسوت استقلال که گفته بود جواد نکونام زمانی همه کاره اوساسونا بود و نیاز به حاشیه سازی ندارد، یادآور شد: وقتی سرمربی استقلال در اوساسونا بازی می کرد، این تیم همیشه برای بقا می جنگید. اینکه می گویند بازیکنان پرسپولیس در حسرت لژیونر شدن هستند، اشتباه است، چون در حال حاضر مهدی طارمی که در پرسپولیس بازی می کرد، لژیونری شناخته شده است. همه می دانند در 25 سال اخیر بهترین بازیکنانی که در خارج از کشور موفقیت به دست آورند، پرسپولیسی بودند.

فنونی زاده در خصوص عملکرد اوستون اورونوف، خاطرنشان کرد: به نظرم اورونوف یکی از بهترین خرید های سالیان اخیر پرسپولیس بوده و امیدوارم مدیران باشگاه با این بازیکن قرارداد بلندمدت ببندد که هیچ تیمی نتواند به او پیشنهاد بدهد.

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس، تصریح کرد: این بازیکنان باید در پرسپولیس بمانند. در این چند سال شاهد بودیم هر بازیکنی که از پرسپولیس رفته، یا ذخیره شده یا فوتبالش تمام شده است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمان دارد، اظهار کرد: در حال حاضر تمام بازی ها سخت است، اما ما شانس بیشتری داریم و امیدوارم در آخر هم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

فنونی زاده افزود: دوست داشتم با تیم های بالای جدولی بازی کنیم، چون در حال حاضر نماینده های خوزستان برای بقا در لیگ می جنگند و امیدوارم بازیکنان در مقابل استقلال خوزستان مغرور نباشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کُری سنگین یک پرسپولیسی برای نکونام" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کُری سنگین یک پرسپولیسی برای نکونام"، کلیک کنید.