گرایی و مختاری شانس المپیک را از دست دادند/ کاویانی نژاد مسافر پاریس شد

گرایی و مختاری شانس المپیک را از دست دادند/ کاویانی نژاد مسافر پاریس شد

محمدعلی گرایی و محمدرضا مختاری در مرحله یک چهارم نهایی تورنمنت مجارستان برابر حریفانشان شکست خوردند و شانس المپیک را از دست دادند.

به گزارش پیشتاز، در وزن 77 کیلوگرم تورنمنت مجارستان در مرحله یک چهارم نهایی محمدعلی گرایی برابر سلیمانف از آذربایجان دارنده 2 مدال نقره جهان به روی تشک رفت و با نتیجه 6 بر یک شکست خورد.

اعتراض محمدعلی گرایی به داوری

در حالی که محمدعلی گرایی مجری فن بود و توقع داشت که داور سوت بزند تا کشتی اش را ادامه دهد اما حریفش دو بارانداز زد. کادر فنی به این امر اعتراض کرد اما به نتیجه نرسید و در نهایت گرایی با نتیجه 6 بر یک باخت.

در این وزن محمدرضا مختاری نیز باید برابر حریف ژاپنی اش به میدان رفت و 9 بر صفر شکست خورد.

گرایی و مختاری با توجه به باخت در یک چهارم نهایی شانس حضور در المپیک را از دست دادند.

در مرحله یک هشتم نهایی این وزن، محمدرضا مختاری با نتیجه 10 بر صفر پوکلاوویچ از کرواسی را شکست و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده بود.

محمدعلی گرایی نیز با نتیجه 7 بر 2 مقابل فریچ از مجارستان پیروز شده بود. به این ترتیب اولین کشتی گرایی بعد از دوران محرومیتش با پیروزی همراه شد.

شرایط انتخابی وزن 77 کیلوگرم:

با عنایت به محرومیت و تعلیق آقایان محمدعلی گرایی و محمدرضا مختاری و در راستای گزینش شایسته ترین ظرفیت های فنی منطبق بر عدالت، نظر به ارزیابی فنی مثبت کادر فنی در خلال اردوی آماده سازی، چرخه انتخابی این وزن به صورت زیر خواهد بود:  1. گرایی و مختاری به تورنمنت مجارستان اعزام خواهند شد. اگر کشتی گیری مدال طلا کسب کند، طبق چرخه، رقابت انتخابی درون اردویی بین این کشتی گیر و امین کاویانی نژاد برگزار خواهد شد. کاویانی نژاد به یک پیروزی و حریف وی به دو پیروزی در این مسابقه نیاز دارند. با توجه به بازه زمانی کوتاه تا رقابت های المپیک پاریس (45 روز) مقرر شد که تاریخ رقابت مرحله نهایی سوم تیر در محل کمپ تیم های ملی باشد.

به گزارش پیشتاز با توجه به اینکه مختای و گرایی نتوانستند به فینال رقابت های مجارستان صعود کنند، نماینده وزن 77 کلیوگرم کشتی فرنگی ایران در المپیک، امین کاویانی نژاد خواهد بود.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گرایی و مختاری شانس المپیک را از دست دادند/ کاویانی نژاد مسافر پاریس شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گرایی و مختاری شانس المپیک را از دست دادند/ کاویانی نژاد مسافر پاریس شد"، کلیک کنید.