گفت وگوی تلفنی دبیرکل حزب الله عراق با اسماعیل هنیه

گفت وگوی تلفنی دبیرکل حزب الله عراق با اسماعیل هنیه

دبیرکل حزب الله عراق با رییس دفتر سیاسی جنبش حماس درباره تحولات جنگ غزه گفت وگوی تلفنی کرد.

به گزارش پیشتاز، ابوحسین الحمیداوی، دبیرکل گردان های حزب الله عراق در تماس تلفنی با اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: ملت و مقاومت اسلامی عراق مدیون شما هستند و احساس شرمندگی می کنند چرا که نتوانستند در مرحله قبلی کار بیشتری را برای شما انجام دهند و حمایت بیشتری از شما به عمل آورند.

طبق گزارش صابرین نیوز، الحمیداوی گفت: غزه الگویی را ارایه کرد که بهانه کمبود امکانات و ضعف را از افراد بهانه جو گرفت و مکانیزم مستضعفان را در برابر مستکبران ایجاد کرد. از برکت های طوفان الاقصی این است که عراق را به دایره نزاع اسلامی عربی با صهیونیسم در یک مدت زمان بی سابقه بازگرداند.

وی به هنیه گفت: ما به شما وعده می دهیم که مقاومت اسلامی از هیچ تلاشی در راه حمایت از ملت فلسطین دریغ نخواهد کرد و در دادن خون یا مال خود به خاطر فلسطین بخل نخواهد ورزید.

جنبش حماس هفت اکتبر عملیات طوفان الاقصی را علیه رژیم صهیونیستی با حمله به شهرک های صهیونیست نشین غلاف غزه آغاز کرد. به دنبال آن رژیم صهیونیستی جنگ ویرانگری را در غزه به راه انداخت که به شهادت و مجروح شدن ده ها هزار نفر منجر شد.

مقاومت عراق در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه بارها اهداف آمریکایی و اهدافی را در اراضی اشغالی مورد حمله قرار داده است.

پایان خبر پیشتاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفت وگوی تلفنی دبیرکل حزب الله عراق با اسماعیل هنیه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفت وگوی تلفنی دبیرکل حزب الله عراق با اسماعیل هنیه"، کلیک کنید.