250 نفر از سفیران پاکیزگی در شهر محمدیه تجلیل شدند

250 نفر از سفیران پاکیزگی در شهر محمدیه تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری پیشتاز از قزوین؛ روز چهارشنبه در مراسمی که با حضور امام جمعه، فرماندار البرز، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و برخی مدیران شهری در تالار پذیرایی مشاهیر شهر محمدیه برگزار شد از 250 نفر از سفیران پاکیزگی و کارگران شهرداری شهر محمدیه تجلیل به عمل آمد.

محمد پیری، شهردار محمدیه در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کارگر گفت: تجلیل از پاکبانان فضای سبز و کارگران خدماتی زیرمجموعه این شهرداری فرصتی برای پاسداشت خدمات ارزنده عزیزانی است که سهم زیادی در سلامت شهروندان دارند.

شهردار محمدیه در سخنانی از زحمات بی دریغ و شبانه روزی همکاران و زحمتکشان پاکبان و سبزبان خود در مدیریت محیطی و خدماتی شهر محمدیه تقدیر و تشکر صمیمانه کرد.

در ادامه حسن فرخ، رییس شورای اسلامی شهر محمدیه اظهارکرد: پاکبانان پیام آوران بهداشت و سلامت شهری هستند و زیبایی امروز محمدیه و مهرگان مدیون تلاش شبانه روزی کارگران سخت کوشی است که با تمام وجود در این زمینه تلاش می کنند.

فرخ با تاکید بر اینکه کارگران بخش مهمی از بدنه شهرداری را تشکیل می دهند، خاطرنشان کرد: قدردان زحمات همه پاکبانان و کارگران خدماتی شهرداری هستیم و اولویت ما احترام به حقوق کارگران زحمت کش است.

رییس شورای اسلامی محمدیه بیان کرد: هیچ پیمانکاری حق اخراج کارگری را ندارد و مدیریت شهری محمدیه به صورت ویژه از حقوق کارگران حمایت می کند و تلاش می کنیم مشکلات شان هرچه سریعتر برطرف شود.

در پایان مراسم از پاکبانان و کارگران فضای سبز شهرداری محمدیه تجلیل شد و از سوی شهرداری و شورای شهر محمدیه زمینه سفر زیارتی مشهد مقدس به همراه خانواده برای پاکبانان فراهم گردید.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "250 نفر از سفیران پاکیزگی در شهر محمدیه تجلیل شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "250 نفر از سفیران پاکیزگی در شهر محمدیه تجلیل شدند"، کلیک کنید.