انتقال مغز متفکر تیم ملی به پرسپولیس منتفی شد

انتقال مغز متفکر تیم ملی به پرسپولیس منتفی شد

آفتاب نیوز :

شاید اگر علی قلی زاده آسیب نمی دید، فصل قبل آمار بهتری را در ترکیب لخ پوزنان به نام خود ثبت می کرد، او نه تنها با مصدومیت وارد اردوی لخ پوزنان شد بلکه در پایان فصل هم دوباره دوری از فوتبال را تجربه کرد و دقایق اندکی در ترکیب تیمش قرار گرفت.

او فقط 10 بار در ترکیب لخ پوزنان قرار گرفت، 632 دقیقه در زمین حضور داشت و نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گلی ارسال کرد. همین مساله باعث شده تا خیلی ها از جدایی قریب الوقوع این وینگر تکنیکی از لخ پوزنان خبر بدهند. بخصوص که او بازیکن گرانی محسوب می شود و دستمزدش بالاتر از اغلب بازیکنان تیمش است. با این حال اخباری از لهستان مخابره می شود با این مضمون که ماریوژ روماک به عنوان سرمربی لخ پوزنان روی قلی زاده برای فصل جدید حساب ویژه ای باز کرده است.

بر همین اساس در 20 ژوین (حدود 3 روز دیگر) بازیکنان لخ پوزنان آماده سازی خود را برای فصل جدید لیگ لهستان آغاز خواهند کرد. خبر خوب برای باشگاه لخ پوزنان این است که دینو هوتیچ و علی قلی زاده با سایر اعضای تیم همکاری خواهند کرد.

هر دو بازیکن نیم فصل دوم فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست دادند. سرمربی لخ پوزنان می گوید: «من با بازیکنان صحبت کرده ام و هر دوی آن ها از ابتدای تمرینات آماده خواهند بود.»

قلی زاده با اینکه آماده بود، اما پس از صحبت با امیر قلعه نویی و برای احتیاط از حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی در خردادماه صرف نظر کرد. قلی زاده به نوبه خود در حال حاضر در تعطیلات به سر می برد، اما همچنان به سختی تلاش می کند تا به شکل خود بازگردد. ویدیو هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود نشان می دهد که تا چه حد برای بازگشتی موفق انگیزه دارد.

چپ پای ایرانی و 28 ساله 2 فصل دیگر با لخ پوزنان قرارداد دارد. یعنی تا 30 ژوین 2026 باید به باشگاه لهستانی متعهد باشد. در نقل و انتقالات نیم فصل و حتی همین چند روز اخیر بار ها از قلی زاده به عنوان خریدی مطلوب برای استقلال و پرسپولیس نام برده اند، اما گویا مسیولان باشگاه و همچنین کادرفنی لخ پوزنان برای فصل بعد روی وینگر ایرانی خود حساب کرده اند.

با این شرایط شاید بتوان گفت فعلاً بازگشت این بازیکن که در 36 بازی ملی 6 گل به ثمر رسانده، به لیگ ایران منتفی است. مگر اینکه اتفاقات جدیدی رخ بدهد و ورق برگردد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقال مغز متفکر تیم ملی به پرسپولیس منتفی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقال مغز متفکر تیم ملی به پرسپولیس منتفی شد"، کلیک کنید.